Top Secret – opinie

O franczyzie – Top Secret

Top Secret to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w przemyśle odzieżowym, z 25 letnim doświadczeniem w branży. Jest to marka stworzona dla osób o nowoczesnym stylu życia, pewnych siebie i świadomych swoich oczekiwań.

 

Top Secret oferuje różne, lecz uzupełniające się kolekcje damskie i męskie, które obejmują ubrania i dodatki na co dzień, na sport i na bardziej formalne okazje. Ich produkty są równie na czasie i miejskie jak wiele innych marek, ale wyróżniają się wyjątkową troską o estetykę i kobiecość. Oferta jest podzielona na dwie linie: CITY, która proponuje ubrania w stylu Smart Wear, bardziej nowoczesne, minimalistyczne i wysokiej jakości, przeznaczone na specjalne i wyjątkowe okazje, oraz CASUAL, która oferuje produkty w stylu bardziej luźnym i funkcjonalnym, przeznaczone do codziennego komfortowego użytku. Asortyment ubrań jest dopełniany przez mnogość dodatków, takich jak biżuteria, torebki, dodatki do ubrań, aż po różne rodzaje obuwia.

 

25 lat na czele trendów.

Franczyzobiorcy korzystają z wiedzy i wieloletniego doświadczenia Top Secret w branży modowej. Franczyza Top Secret działa na zasadzie powierzonego depozytu. Top Secret śledzi trendy w modzie, projektuje kolekcje zgodne z najnowszymi trendami i potrzebami rynku, a następnie dostarcza je do sklepów. Taka procedura gwarantuje optymalne zaopatrzenie salonu w produkty będące na fali i dopasowanie do kalendarza zakupowego klienta. Wsparcie Top Secret jest obecne na każdym etapie inwestycji i prowadzenia sklepu.

Szczegóły o firmie

Top Secret Fashion Story Sp. z o.o.

Żniwna 10/14, 94-250 Łódź

+48 607 456 126

jacek.kopij@topsecret.com.pl

topsecret.com.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *