Villaro – franczyza – opinie

O franczyzie – Villaro

Kolekcja męskiej odzieży oferowana przez VILLARO jest wyrazem gwarancji nowoczesnych trendów, najwyższej jakości i dbałości o detale, dzięki produkcji w Polsce.

VILLARO odgrywa rolę w kształtowaniu profesjonalnego wyglądu współczesnego mężczyzny zarówno w pracy, jak i w bardziej nieformalnym, codziennym stylu, a także jest obecna w jego życiu podczas wyjątkowych wydarzeń i uroczystości.

 

Sklepy VILLARO to miejsca, które często oferują najszerszy wybór odzieży męskiej i akcesoriów w danym mieście, a nawet regionie. Marka ma na celu osiągnięcie szerokiej rozpoznawalności wśród klientów w określonej lokalizacji i w promieniu 40 km. Klienci marki mają świadomość, że w salonach VILLARO otrzymają wsparcie od specjalistów w dziedzinie wizerunku, którym mogą zaufać. Szeroka wiedza na temat trendów, umiejętność dopasowywania ubrań do różnych sylwetek i skuteczność w sprzedaży są wynikiem szkoleń, jakie przechodzą doradcy.

 

Długoletnie doświadczenie VILLARO w branży, na poziomie ponad 20 lat, skala operacji prowadzonych w własnych sklepach, standaryzacja procesów i wiedza specjalistyczna przyczyniają się do szybkiego osiągania zyskowności i optymalizacji wyników przez nowo otwarte sklepy.

Partnerom VILLARO oferowane jest rozliczenie na zasadzie prowizji od osiąganych wyników, bazujące na towarze powierzonym.

Szczegóły o firmie

MMER sp. z o.o.

Narutowicza 24a, 98-100 Łask

+48 731 999 661

m.pabisiak@mmer.pl

villaro.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *