Wólczanka – opinie

O franczyzie – Wólczanka

Wólczanka to uznana marka, której historia zaczyna się w 1948 roku. Od tamtej pory nieustannie podąża za najświeższymi trendami mody, które są kreatywnie wdrażane w ich kolekcje, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości. Wólczanka ma w swoim asortymencie koszule dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i wysoką jakość. Dla najbardziej wymagających klientów stworzona została linia Lambert – ekskluzywna kolekcja koszul szytych z materiałów od renomowanych dostawców na świecie.

 

Zachęcamy do dołączenia do naszego projektu franczyzowego, skierowanego do przedsiębiorców z solidnym doświadczeniem w branży modowej. Vistula Group S.A. rozwija swoją sieć franczyzową, opierając się na modelu towaru powierzonego, co gwarantuje franczyzobiorcom dostęp do najnowszych i najbardziej popularnych kolekcji.

 

Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie na każdym kroku, począwszy od pomocy w wyszukiwaniu odpowiedniego miejsca, aż po doradztwo w procesie rekrutacji i szkolenia personelu. Vistula Group S.A. dzieli się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku.

 

Rozliczenie z franczyzobiorcą odbywa się na podstawie ustalonej prowizji od obrotu netto.

Szczegóły o firmie

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *