Brazilian Soccer Schools – franczyza – opinie

O franczyzie – Brazilian Soccer Schools

„Brazilian Soccer Schools” (BSS), nazywane również Brazylijskimi Akademiami Piłkarskimi, stanowią jedno z największych globalnych konsorcjów szkół piłkarskich. Oparte na unikalnym programie szkoleniowym, te instytucje dają możliwość młodym adeptom futbolu rozwijania swoich umiejętności na wzór brazylijskiej szkoły gry. Każda sesja treningowa jest momentem, w którym radość z gry łączy się z rozwojem talentu i ciągłym udoskonalaniem techniki.

W Brazylijskich Akademiach Piłkarskich, filozofia szkolenia skupia się na kształtowaniu zawodnika zgodnie z zasadą swobodnej manipulacji piłką oraz elementami fizycznymi futbolu. Te komponenty umożliwią wyłonienie się zawodnika w przyszłości, kiedy to zacznie rywalizować na pełnowymiarowym boisku.

 

Pracujemy na tym, by wychowywać zawodników na poziomach wcześniej nieosiągalnych. Nasz nadrzędny cel to stworzenie wszechstronnego gracza.

Od 2013 roku rozwijamy nasze działania w Polsce. Z naszych zajęć korzysta już prawie 2 tysiące zadowolonych dzieci. Swoje wsparcie ofiarowują nam takie legendy futbolu jak Socrates, kapitan reprezentacji Brazylii w latach 1982-1986, Carlos Alberto i Ronaldo.

Szczegóły o firmie

Socatots Polska sp. z o.o.

al. Wojska Polskiego 184b, 71-256 Szczecin

+48 91 350 95 60

franczyza@brazylijskieszkolki.pl

brazylijskieszkolki.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *