Brazilian Soccer Schools

O franczyzie – Brazilian Soccer Schools

„Brazilian Soccer Schools” (BSS), nazywane również Brazylijskimi Akademiami Piłkarskimi, stanowią jedno z największych globalnych konsorcjów szkół piłkarskich. Oparte na unikalnym programie szkoleniowym, te instytucje dają możliwość młodym adeptom futbolu rozwijania swoich umiejętności na wzór brazylijskiej szkoły gry. Każda sesja treningowa jest momentem, w którym radość z gry łączy się z rozwojem talentu i ciągłym udoskonalaniem techniki.

W Brazylijskich Akademiach Piłkarskich, filozofia szkolenia skupia się na kształtowaniu zawodnika zgodnie z zasadą swobodnej manipulacji piłką oraz elementami fizycznymi futbolu. Te komponenty umożliwią wyłonienie się zawodnika w przyszłości, kiedy to zacznie rywalizować na pełnowymiarowym boisku.

 

Pracujemy na tym, by wychowywać zawodników na poziomach wcześniej nieosiągalnych. Nasz nadrzędny cel to stworzenie wszechstronnego gracza.

Od 2013 roku rozwijamy nasze działania w Polsce. Z naszych zajęć korzysta już prawie 2 tysiące zadowolonych dzieci. Swoje wsparcie ofiarowują nam takie legendy futbolu jak Socrates, kapitan reprezentacji Brazylii w latach 1982-1986, Carlos Alberto i Ronaldo.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Głównie, inwestycja polega na zakupie sprawdzonego, gotowego produktu. Nasz triumf jest oparty na idei, która okazała się skuteczna na całym globie. Jako nasz partner franczyzowy, zyskujesz dostęp do naszej opracowanej strategii biznesowej, efektywnych technik pozyskiwania klientów oraz testowanych materiałów promocyjnych.

 

Decyzja o partnerstwie z marką Brazilian Soccer Schools to unikalna możliwość rozwoju solidnej i pozytywnej firmy. Wspólnie zbudujemy relacje oparte na konstruktywnej, ciągłej i długotrwałej współpracy. Model biznesowy BSS jest idealny dla tych, którzy poszukują dochodowego modelu firmy usługowej, który jednocześnie gwarantuje stałe, stabilne dochody z miesięcznych abonamentów.

Szacowany koszt inwestycji

Początkowy wkład: od 5 200 zł, w zależności od liczby mieszkańców w strefie wyłączności, Opłata regularna: 15% od dochodów uzyskiwanych z prowadzenia zajęć.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  50 miast w Polsce

Socatots Polska sp. z o.o.

al. Wojska Polskiego 184b, 71-256 Szczecin

+48 91 350 95 60

franczyza@brazylijskieszkolki.pl

brazylijskieszkolki.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Dorota Uciechowska

UDOSTĘPNIJ: