Cool-Turalny Maluch – franczyza – opinie

O franczyzie – Cool-Turalny Maluch

COOL-TURALNY MALUCH reprezentuje:

COOL-TURALNY MALUCH to unikalny program edukacyjny, który przekazuje zasady savoir vivre oraz etykiety dla młodych dzieci, zarówno przedszkolaków jak i uczniów na początku edukacji szkolnej. Program zyskał już popularność wśród 1000 dzieci z przedszkoli w Trójmieście.

 

Podstawowym celem programu jest rozwijanie u dzieci zainteresowania i wrażliwości na kulturę już od najwcześniejszych lat, co pomaga im przyjąć kulturalne zachowania jako naturalne nawyki, a nie wyjątkową wyższość. Dzieci zdobywają tę wiedzę przez bezpośrednie doświadczenie, praktykę i zabawę. Innowacyjna forma warsztatowa pozwala dzieciom odkryć, że bycie kulturalnym jest przyjemne i korzystne.

 

W miarę rozwoju programu i dziecka, najmłodsi uczą się zachowań w różnych sytuacjach – przy stole, podczas powitań, na urodzinach czy w przedszkolu. Praktykujemy słowną magię, eksplorujemy język sztućców, uczymy się bycia kulturalnym gospodarzem i gościem. Nauka i zabawa idą w parze, a naszym głównym celem jest pokazać, że kultura jest „cool”.

 

Szczegóły projektu i programów dostępne na:  www.malyczlowiekkultury.pl

 

Jak generujesz przychody

  • Partnerstwo z prywatnymi i publicznymi przedszkolami
  • Współpraca ze szkołami podstawowymi
  • Organizacja specjalnych wydarzeń na temat Savoir Vivre (np. urodziny)
  • Indywidualne konsultacje i praca z dziećmi
  • Możliwość organizacji cyklicznych wydarzeń i otwartych warsztatów
  • Możliwość organizacji półkolonii tematycznych
  • Rozwój biznesu i współpraca z trenerami prowadzącymi warsztaty COOL-TURALNY MALUCH w ramach Twojej Licencji

 

Przewidywane zyski

Cena minimalna 1 warsztatu 35 min. to 110 zł netto (135 zł brutto). W zależności od intensywności działań, zwrot z inwestycji następuje między 2 a 4 miesiącem prowadzenia działalności.

 

Jeśli marzysz o prowadzeniu warsztatów savoir vivre i etykiety dla dzieci w swoim mieście, chcesz rozwijać się i realizować swoje cele zawodowe. Jeśli tematyka savoir vivre i wiedza o kulturze są dla Ciebie istotne, cenisz pracę z dziećmi lub masz swoje dzieci i cenisz sobie równowagę między życiem prywatnym i zawodowym – to projekt jest dla Ciebie.

 

Rozpocznij samodzielną karierę, rozwijaj swoje zawodowe pasje i zacznij przekazywać ważną wiedzę.

Szczegóły o firmie

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *