Dr Irena Eris – franczyza – opinie

O franczyzie – Dr Irena Eris

Rozpocznij działalność z Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris, dostarczając klientom sprawdzonych metod opartych na innowacyjnych produktach kosmetycznych. Sektor usług kosmetycznych w Polsce nieustannie rozwija się. Salony kosmetyczne odwiedzane są coraz częściej przez kobiety, które dążą do poprawy swojego wyglądu i potrzebują odprężenia.

 

Sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris jest znana jako renomowany zbiór salonów kosmetycznych, którą z powodzeniem rozwijamy od ponad dwóch dekad. Zdobyte kompetencje są wynikiem współpracy z specjalistami z wielu dziedzin. Obecnie nasze usługi dostępne są w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju.

 

Podczas szkolenia, wasza ekipa zdobywa wiedzę niezbędną do obsługi klientów i realizacji zabiegów. Bezpośrednie wsparcie dla Franczyzobiorcy jest zapewniane przez szkolenia menadżerskie, które pomagają w prowadzeniu firmy.

 

Proponowany program pielęgnacyjny uwzględnia zróżnicowane potrzeby naszych coraz bardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy najnowsze odkrycia w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, korzystając z nowoczesnej aparatury. W naszych Instytutach klienci mają dostęp do usług kosmetologów i dermatologów.

 

Pomożemy Wam w wyborze i urządzeniu lokalu tak, aby spełniał najwyższe standardy. Gwarantujemy współpracę z mocną i uznawaną marką na rynku. W czasie trwania umowy zapewniamy wsparcie w zakresie działań marketingowych i reklamowych na terenie całego kraju.

 

Nasze profesjonalne kosmetyki to zaawansowana technologicznie gama produktów zawierających unikalne formuły aktywnych składników. To gwarantuje ich wysoką jakość, efektywność i bezpieczeństwo zastosowania. Czerpiemy inspirację z najnowszych osiągnięć technologicznych i naukowych. Program autorskich zabiegów jest tworzony przy współpracy z ekspertami. Nad wszystkimi naszymi działaniami czuwa wyjątkowe Centrum Naukowo – Badawcze Dr Irena Eris.

Szczegóły o firmie

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris sp. z o.o.

ul. Puławska 107A, 02-595 Warszawa

+48 666 051 740  lub  +48 (22) 5417 117

instytuty.biuro@DrIrenaEris.com

instytuty.drirenaeris.com

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *