Dr Irena Eris

O franczyzie – Dr Irena Eris

Rozpocznij działalność z Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris, dostarczając klientom sprawdzonych metod opartych na innowacyjnych produktach kosmetycznych. Sektor usług kosmetycznych w Polsce nieustannie rozwija się. Salony kosmetyczne odwiedzane są coraz częściej przez kobiety, które dążą do poprawy swojego wyglądu i potrzebują odprężenia.

 

Sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris jest znana jako renomowany zbiór salonów kosmetycznych, którą z powodzeniem rozwijamy od ponad dwóch dekad. Zdobyte kompetencje są wynikiem współpracy z specjalistami z wielu dziedzin. Obecnie nasze usługi dostępne są w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju.

 

Podczas szkolenia, wasza ekipa zdobywa wiedzę niezbędną do obsługi klientów i realizacji zabiegów. Bezpośrednie wsparcie dla Franczyzobiorcy jest zapewniane przez szkolenia menadżerskie, które pomagają w prowadzeniu firmy.

 

Proponowany program pielęgnacyjny uwzględnia zróżnicowane potrzeby naszych coraz bardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy najnowsze odkrycia w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, korzystając z nowoczesnej aparatury. W naszych Instytutach klienci mają dostęp do usług kosmetologów i dermatologów.

 

Pomożemy Wam w wyborze i urządzeniu lokalu tak, aby spełniał najwyższe standardy. Gwarantujemy współpracę z mocną i uznawaną marką na rynku. W czasie trwania umowy zapewniamy wsparcie w zakresie działań marketingowych i reklamowych na terenie całego kraju.

 

Nasze profesjonalne kosmetyki to zaawansowana technologicznie gama produktów zawierających unikalne formuły aktywnych składników. To gwarantuje ich wysoką jakość, efektywność i bezpieczeństwo zastosowania. Czerpiemy inspirację z najnowszych osiągnięć technologicznych i naukowych. Program autorskich zabiegów jest tworzony przy współpracy z ekspertami. Nad wszystkimi naszymi działaniami czuwa wyjątkowe Centrum Naukowo – Badawcze Dr Irena Eris.

Szacowany koszt inwestycji

Podstawowa kwota inwestycji to 200 tys. zł.

Kryteria do współpracy

  • Miejsce – miasta o liczbie mieszkańców powyżej 100 tys., w których jeszcze nie posiadamy swojego oddziału.
  • Lokal o powierzchni 130-150 mkw. na parterze lub ewentualnie w centrum handlowym.
  • Zdolność do samodzielnego prowadzenia przedsiębiorstwa, zgodnie z zasadami współpracy franczyzowej.
  • Prywatna osoba z doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej (najlepiej pokrewnej lub zorientowanej w branży kosmetycznej).
  • Gotowość do podjęcia wieloletniej współpracy – 5 lat, na podstawie umowy franczyzowej.
  • Szacowany koszt inwestycji: 250 tys. zł, na podstawowy sprzęt kosmetyczny ( zakładając wyposażenie pięciu gabinetów), dodatkowo koszty aranżacji lokalu, które zależą od takich czynników jak powierzchnia lokalu, liczba gabinetów oraz stan techniczny lokalu.
  • Aktualnie poszukujemy partnerów w następujących miastach: Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Kraków, Rzeszów.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  4

Punkty franczyzowe:  22

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris sp. z o.o.

ul. Puławska 107A, 02-595 Warszawa

+48 666 051 740  lub  +48 (22) 5417 117

instytuty.biuro@DrIrenaEris.com

instytuty.drirenaeris.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Donata Zawisza

kierownik ds. kluczowych klientów

UDOSTĘPNIJ: