Furgonetka Punkt – franczyza – opinie

O franczyzie – Furgonetka Punkt

Firma ma na swoim koncie ponad 11 lat doświadczenia jako broker kurierski, ciągle wdrażając innowacyjne koncepcje do sektora. W swojej propozycji franczyzowej zawierają wszystkie znaczące firmy kurierskie, zintegrowane w ramach jednego, łatwego do zrozumienia (i autorskiego!) systemu IT.

 

Proponowane są dwa typy partnerstwa:

 

Partnerskie punkty

Jeżeli rozwijanie kreatywnie swojej oferty, ekspansja obecnej działalności i poprawa przychodów to Twoje cele, to punkt partnerski jest właściwym wyborem.

Ich punkty partnerskie umieszczone są w sklepach i placówkach usługowych. Dają one możliwość klientom wysyłania i odbierania paczek w trakcie codziennych zakupów czy załatwiania spraw.

Na przykład, warsztat motocyklowy może dodatkowo oferować usługi kurierskie i pobierać prowizję za każdą obsłużoną paczkę.

 

Dedykowane punkty

Dedykowane punkty są kierowane do przedsiębiorców, którzy mają zamiar rozpocząć całkiem nowy biznes.

Działalność w tym modelu skupia się tylko na przesyłkach kurierskich i usługach z nimi związanych – obsłudze klientów i sprzedaży materiałów do pakowania.

Oferujemy Ci możliwość wysyłania i odbierania paczek, a za każdą z nich otrzymujesz prowizję. Ten model współpracy gwarantuje terytorialną wyłączność, a co za tym idzie – brak konkurencji.

Szczegóły o firmie

Furgonetka sp. z o.o. sp. k.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

+48 666 328 220

oskar.aszendorf@furgonetka.pl

furgonetka.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *