Furgonetka Punkt

O franczyzie – Furgonetka Punkt

Firma ma na swoim koncie ponad 11 lat doświadczenia jako broker kurierski, ciągle wdrażając innowacyjne koncepcje do sektora. W swojej propozycji franczyzowej zawierają wszystkie znaczące firmy kurierskie, zintegrowane w ramach jednego, łatwego do zrozumienia (i autorskiego!) systemu IT.

 

Proponowane są dwa typy partnerstwa:

 

Partnerskie punkty

Jeżeli rozwijanie kreatywnie swojej oferty, ekspansja obecnej działalności i poprawa przychodów to Twoje cele, to punkt partnerski jest właściwym wyborem.

Ich punkty partnerskie umieszczone są w sklepach i placówkach usługowych. Dają one możliwość klientom wysyłania i odbierania paczek w trakcie codziennych zakupów czy załatwiania spraw.

Na przykład, warsztat motocyklowy może dodatkowo oferować usługi kurierskie i pobierać prowizję za każdą obsłużoną paczkę.

 

Dedykowane punkty

Dedykowane punkty są kierowane do przedsiębiorców, którzy mają zamiar rozpocząć całkiem nowy biznes.

Działalność w tym modelu skupia się tylko na przesyłkach kurierskich i usługach z nimi związanych – obsłudze klientów i sprzedaży materiałów do pakowania.

Oferujemy Ci możliwość wysyłania i odbierania paczek, a za każdą z nich otrzymujesz prowizję. Ten model współpracy gwarantuje terytorialną wyłączność, a co za tym idzie – brak konkurencji.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Efektywne wdrożenie
  • Praktyczne treningi
  • Webinary
  • Indywidualna troska
  • Inicjatywy marketingowe (troska o widoczność w Internecie – np. poprzez gotowe materiały i wskazówki dotyczące ich użycia, działania reklamowe czy podłączenie adresu placówki na naszej stronie www – dla lepszego pozycjonowania i widoczności)
  • Personalizowane materiały

Szacowany koszt inwestycji

Założenie punktu partnerskiego wymaga inwestycji zaledwie 299 zł netto. Natomiast dołączenie do sieci dedykowanych punktów oznacza inwestycję w wysokości 8049 zł netto.

Kryteria do współpracy

  • Gotowość do zainwestowania w pakiet startowy
  • Chęć do rozpoczęcia działalności lub dostosowania swojego miejsca do wytycznych (lokal o minimum 25m2 na parterze – z wystawą od strony ulicy, z miejscem parkingowym lub dostępem do parkingu).

 

Co sprawia, że wyróżniają się?

Prezentują solidny model biznesowy i efektywne wdrożenie – Twoją działalność możesz rozpocząć nawet w ciągu 7 dni. Gwarantują pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. Nie jest wymagane doświadczenie w branży kurierskiej ani w prowadzeniu własnej firmy.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  670

Furgonetka sp. z o.o. sp. k.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

+48 666 328 220

oskar.aszendorf@furgonetka.pl

furgonetka.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Oskar Aszendorf

 

 
 
UDOSTĘPNIJ: