Generali – franczyza – opinie

O franczyzie – Generali

Generali Polska stanowi integralny element jednego z globalnych gigantów w obszarze ubezpieczeń oraz zarządzania aktywami. Utworzona w 1831 roku, ta firma ma teraz oddziały w 50 państwach na świecie i obsługuje ponad 667 milionów Klientów, którzy w 2021 roku zdecydowali się na zawarcie umów ubezpieczeniowych z Generali na sumę bliską 76 miliardów euro. Dla Generali priorytetem jest być niezawodnym towarzyszem życia dla swoich klientów. Firma prezentuje innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania poprzez swoją unikalną sieć dystrybucji.

 

Generali jest obecna na polskim rynku od 1998 roku. Firma dostarcza klientom pełną gamę ubezpieczeń na każdym etapie ich życia: począwszy od ubezpieczeń majątkowych, jak ubezpieczenia samochodów, domów i firm, a kończąc na ubezpieczeniach na życie, zarówno indywidualnych jak i grupowych, a także funduszach emerytalnych i inwestycyjnych. Generali w Polsce oferuje swoje usługi ubezpieczeniowe pod trzema brandami: Generali, Proama – która koncentruje się na ubezpieczeniach majątkowych oraz Generali Agro, specjalizującą się w ubezpieczeniach dla sektora rolniczego.

 

W dodatku, Generali oferuje wsparcie dla agentów, którzy pragną rozwijać swój własny biznes – proponując im nowatorską formę współpracy poprzez Placówki Partnerskie.

 

Rozległa sieć Placówek Partnerskich na terenie całego kraju otwiera możliwość współpracy z Generali w zakresie dostarczania klientom – zarówno indywidualnym, jak i biznesowym – szerokiej gamy rozwiązań ubezpieczeniowych, w tym m.in. ubezpieczeń:

  • rolniczych,
  • mieszkaniowych,
  • nnw,
  • turystycznych,
  • życiowych,
  • komunikacyjnych

Szczegóły o firmie

Generali TU SA i Generali Życie SA

ul. Senatorska 18, 00-082 Warszawa

+48 510 999 469

partner@generali.pl

generali.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *