Greathouse – franczyza – opinie

O franczyzie – Greathouse

GREATHOUSE to innowacyjne biura nieruchomości, które są kreowane i rozwijane w oparciu o zasady partnerskiej współpracy. W GREATHOUSE nie jest pobierana opłata za dołączenie do franczyzy, a dodatkowo nie narażasz się na nieprzewidziane koszty. Koncepcja franczyzy zaczęła kiełkować w 2020 roku, w czasie pandemii COViD-19. Nieruchomości początkowo doświadczyły stagnacji, następnie boom napędził rynek, co skłoniło właścicieli stron z ogłoszeniami do zwiększania miesięcznych opłat abonamentowych. To dotknęło wiele małych biur. Nadejście spowolnienia było nieuniknione, a ceny abonamentów na portalach nie zmalały, co przyczyniło się do wielu zmian i skłoniło małe biura do przejścia do takiej franczyzy jak GREATHOUSE, dając im możliwość rozwoju lub trwania w oczekiwaniu na lepsze czasy. Franczyza GREATHOUSE jest doskonała zarówno dla istniejących biur, które chcą redukować koszty bez wpływu na atrakcyjność ich ofert, jak i dla nowicjuszy, gdyż wprowadzimy Cię do tego biznesu od zera, a co za tym idzie, zaczniesz od niższych kosztów prowadzenia biura.

 

Mamy trzy główne cele zarówno dla doświadczonych właścicieli biur nieruchomości, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają.

 

Zoptymalizowanie/zredukowanie kosztów (dzięki franczyzie GREATHOUSE możliwe jest obniżenie o ponad 50%).

Zwiększenie zdolności pozyskiwania nieruchomości, co prowadzi do wzrostu zysków

Poczuj się jak nasz Partner

Posiadamy ugruntowany i przetestowany model prowadzenia biura nieruchomości – dzięki naszym doświadczeniom na pewno popełnisz mniej błędów i szybciej rozwijesz swoje działania w sektorze nieruchomości.

 

Naszą nadrzędną zaletą jest elastyczność oferty. Jeśli posiadasz swoją wizję rozwoju biura, lub po prostu chcesz wprowadzić zmiany w naszej współpracy, na pewno Cię wysłuchamy. Unikamy podejścia korporacyjnego, ceniąc każde zdanie, opinie oraz obawy.

Szczegóły o firmie

Greathouse sp. z o.o.

al. IX Wieków 8/21, 25-516 Kielce

+48 690 550 273

mariusz@greathouse.pl

greathouse.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *