Grupa WGN – franczyza – opinie

O franczyzie – Grupa WGN

Przedstawiamy największy system franczyzowy w Polsce. Jego współpraca z tobą gwarantuje uniknięcie pułapek początkujących i szybką drogę do sukcesu. WGN to 32-letnia obecność na rynku, około 100 oddziałów WGN, i ponad 230 000 sfinalizowanych transakcji w historii. Istnieje wiele systemów franczyzowych, ale tytuł lidera może przypaść tylko jednemu. W roku 2021, Wielka Giełda Nieruchomości przeprowadziła rekordową liczbę transakcji – ponad 15 000, sprzedając nieruchomości o wartości przekraczającej 3 mld PLN.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FRANCZYZĘ WGN?

  • MOCNA I ZNAJOMA NAZWA – WGN to niewątpliwy lider na rynku nieruchomości. Klienci postrzegają go jako bardzo bezpiecznego, profesjonalnego i godnego polecenia. Nawiązujemy najlepsze kontrakty na rynku i gwarantujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne.
  • 100% ZYSKU DLA WSPÓŁPRACOWNIKA – Franczyzobiorca zatrzymuje cały zarobiony przez siebie dochód. Franczyzodawca nie ma udziału procentowego w zysku współpracownika.
  • PRZYJAZNE OPŁATY FRANCZYZOWE – w porównaniu do innych systemów.
  • SPRAWDZONY MODEl – procedury i metoda prowadzenia własnego biura z powodzeniem, wsparcie biznesowe, unikalne narzędzia, Księga Know-how, wysokie standardy ZJ-WGN.
  • ZAPREZENTUJEMY CI, JAK UNIKAĆ POCZĄTKOWYCH PUŁAPEK – nowi partnerzy WGN nie muszą odkrywać czegoś, co jest już jasne. Swoje zasoby – czas, energię i kapitał – mogą skierować na rozwijanie swojego biznesu.
  • POZNASZ DOŚWIADCZENIA NAJLEPSZYCH – regularne spotkania z liderami, którzy od lat działają z powodzeniem. Pięciu agentów-liderów WGN w 2021 roku zrealizowało łącznie aż 576 transakcji. Najlepsze oddziały WGN generują przychody siedmiocyfrowe, przekraczające nawet 2 mln PLN.
  • ETYKA I PROFESJONALIZM – zawsze kierujemy się profesjonalizmem, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji oraz przestrzegamy etyki zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Szczegóły o firmie

Grupa WGN Nieruchomości sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

wgn@wgn.pl

wgn.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *