Grupa WGN

O franczyzie – Grupa WGN

Przedstawiamy największy system franczyzowy w Polsce. Jego współpraca z tobą gwarantuje uniknięcie pułapek początkujących i szybką drogę do sukcesu. WGN to 32-letnia obecność na rynku, około 100 oddziałów WGN, i ponad 230 000 sfinalizowanych transakcji w historii. Istnieje wiele systemów franczyzowych, ale tytuł lidera może przypaść tylko jednemu. W roku 2021, Wielka Giełda Nieruchomości przeprowadziła rekordową liczbę transakcji – ponad 15 000, sprzedając nieruchomości o wartości przekraczającej 3 mld PLN.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FRANCZYZĘ WGN?

 • MOCNA I ZNAJOMA NAZWA – WGN to niewątpliwy lider na rynku nieruchomości. Klienci postrzegają go jako bardzo bezpiecznego, profesjonalnego i godnego polecenia. Nawiązujemy najlepsze kontrakty na rynku i gwarantujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne.
 • 100% ZYSKU DLA WSPÓŁPRACOWNIKA – Franczyzobiorca zatrzymuje cały zarobiony przez siebie dochód. Franczyzodawca nie ma udziału procentowego w zysku współpracownika.
 • PRZYJAZNE OPŁATY FRANCZYZOWE – w porównaniu do innych systemów.
 • SPRAWDZONY MODEl – procedury i metoda prowadzenia własnego biura z powodzeniem, wsparcie biznesowe, unikalne narzędzia, Księga Know-how, wysokie standardy ZJ-WGN.
 • ZAPREZENTUJEMY CI, JAK UNIKAĆ POCZĄTKOWYCH PUŁAPEK – nowi partnerzy WGN nie muszą odkrywać czegoś, co jest już jasne. Swoje zasoby – czas, energię i kapitał – mogą skierować na rozwijanie swojego biznesu.
 • POZNASZ DOŚWIADCZENIA NAJLEPSZYCH – regularne spotkania z liderami, którzy od lat działają z powodzeniem. Pięciu agentów-liderów WGN w 2021 roku zrealizowało łącznie aż 576 transakcji. Najlepsze oddziały WGN generują przychody siedmiocyfrowe, przekraczające nawet 2 mln PLN.
 • ETYKA I PROFESJONALIZM – zawsze kierujemy się profesjonalizmem, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji oraz przestrzegamy etyki zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Pomoc dla przedsiębiorcy

 • Jasne zasady współpracy
 • Jedna nazwa – wiele usług
 • Partnerskie podejście do współpracy
 • System wzajemnego polecania
 • Brak zakazu konkurencji

Szacowany koszt inwestycji

Dołączenie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot inwestycji w urządzenie biura następuje już w ciągu 3-4 miesięcy od rozpoczęcia działalności.

Opłata inicjacyjna wynosi 4,5 tys. zł netto.

WGN pobiera od swoich partnerów stałą miesięczną opłatę, niezależną od wielkości obrotów.

Przygotowując biznesplan własnej agencji nieruchomości, warto uwzględnić koszt wynajmu i urządzenia biura, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz lokalnym marketingiem. Szacunkowy kapitał na początek to kwota około 20-25 tys. zł, w tym opłata inicjacyjna.

Kryteria do współpracy

Szukamy kreatywnych i przedsiębiorczych osób, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Partner może zarządzać swoim biurem osobiście lub za pośrednictwem swojego menedżera.

 

Franczyzobiorcą WGN może zostać osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości, która dzięki KSIĘDZE KNOW HOW WGN oraz kompleksowemu przeszkoleniu zdobędzie wiedzę, pozwalającą od samego początku bezpiecznie i skutecznie prowadzić własne biuro nieruchomości.

 

Do Grupy WGN mogą dołączyć również agenci lub biura nieruchomości, działające już na rynku, którzy osiągnęli limit rozwoju lub borykają się z problemem wysokich kosztów prowadzenia własnego biznesu.

 

Dołączyć mogą również nowo utworzone biura nieruchomości, którym brakuje Know How, technologii, jak i sprawdzonego modelu biznesowego.

 

Franczyzobiorcą mogą zostać doradcy kredytowi i ubezpieczeniowi, a także zarządcy nieruchomości, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

Kandydaci powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni minimum 25 m2 w miejscu o dużym natężeniu ruchu, na trasie komunikacyjnej, najlepiej z wystawą (preferowany parter). Warunkiem koniecznym jest możliwość umieszczenia reklamy zewnętrznej.

 

Posiadanie lokalu nie jest konieczne w dniu podpisania umowy franczyzowej. Chętnie doradzimy w doborze lokalizacji.

 

W ostatnich latach grupę WGN zasiliło 36 partnerów, w tym aż 14 przeszło z konkurencyjnych sieci franczyzowych – to jest najlepsza rekomendacja dla Grupy WGN.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  3

Punkty franczyzowe:  93

Grupa WGN Nieruchomości sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

wgn@wgn.pl

wgn.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Luiza Stasiak 

Główny Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

+48 609 130 707

l.stasiak@wgn.pl 

UDOSTĘPNIJ: