JumpWorld – franczyza – opinie

O franczyzie – JumpWorld

JumpWorld daje możliwość dla franczyzobiorców, do zainstalowania w pełni wyposażonego parku trampolin, który zawiera umiejętnie zaprojektowany „świat trampolin”. Park ten składa się z różnorodnych stref tematycznych takich jak: koszykówka, siatkówka, basen z gąbkami, boisko do zbijaka, arena gladiatorów, ścianka do wspinaczki, główna arena, strefa „parkour” i tory przeszkód ninja. Wśród dodatkowych atrakcji dostępnych w niektórych parkach, można znaleźć: poduszki powietrzne, tyrolki, zjeżdżalnie na pontonie, strefy piłki nożnej, niwelatory.

 

Typ tego przedsięwzięcia można uruchomić jako atrakcję w centrum handlowym dla klientów, lub jako samodzielny park rozrywki w niezależnej hali. Park trampolin JumpWorld może być także świetnym uzupełnieniem dla istniejącego klubu fitness czy innego biznesu związanego z aktywnością fizyczną.

 

Parki trampolin JumpWorld to miejsca idealne dla osób w każdym wieku poszukujących aktywnej formy rozrywki. Są to dynamicznie rozwijające się i wysoce dochodowe przedsięwzięcia. Każdy z parków staje się miejscem regularnych wizyt dla rodzin i osób aktywnie spędzających czas. W rezultacie, taki biznes generuje stabilne przychody, które z roku na rok rosną.

 

Twoja lokalizacja stanie się nowoczesnym centrum rozrywki dla osób w każdym wieku w zasięgu 40 km. Koncepcja JumpWorld dostarcza pozytywnych wrażeń zarówno dla klientów, jak i dla właścicieli parku.

Szczegóły o firmie

JumpWorld sp. z o.o. sp. k.

ul. Gallusa 12/121, 40-594 Katowice

+48 662 895 124

franczyza@jumpworld.pl

jumpworld.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *