Kids Studio – franczyza – opinie

O franczyzie – Kids Studio

Kids Studio to wyjątkowy na polskim rynku koncept franczyzowy, skupiający się na tworzeniu przestrzeni sportowych przeznaczonych dla dzieci. Gama zajęć obejmuje szeroki wybór aktywności gimnastycznych i tanecznych, mocno podkreślając wartość edukacji przez sport. Wprowadzili unikalny model edukacji, łącząc ideę zespołowych zajęć z opcją uczestnictwa w dodatkowych, skoncentrowanych na określonej umiejętności zajęciach. Propozycja obejmuje między innymi zespoły taneczno-rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) oraz zespoły taneczne i gimnastyczne dla starszych dzieci.

 

Wszystkie oferowane przez nich zajęcia i rozwiązania wynikają z zastosowania aktualnie obowiązujących na świecie standardów. Kluczowym elementem strategii Kids Studio jest ciągła rozbudowa i doskonalenie oferty.

 

Nieustannie inwestują w swoją kadrę. Opracowali normy efektywnej komunikacji i obsługi klienta, które chcieliby podzielić. Organizują szkolenia dla swojego personelu, aby nieustannie podnosili swoje umiejętności i reprezentowali markę Kids Studio. Są przekonani, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

 

Rozumieją, że udana współpraca opiera się na zrozumieniu, że sukces marki zależy od sukcesu poszczególnych przedsiębiorstw działających pod jej marką. Z radością podzielą się swoim doświadczeniem i pasją, które wpłynęły na stworzenie marki Kids Studio.

Szczegóły o firmie

JT Promotion Jarosław Tomczewski

ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź

+48 606 260 789

biuro@kids-studio.pl

kids-studio.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *