Millennium Bank – franczyza – opinie

O franczyzie – Millennium Bank

Franczyzowy układ Banku Millennium to sieć składająca się z ponad 220 placówek, umieszczonych w starannie wybranych miejscach na terenie całej Polski. System ten jest stale rozwijany, z uwzględnieniem efektywności. Obecne poszukiwania koncentrują się na partnerach z miast liczących przynajmniej 10 tys. mieszkańców, gdzie nie funkcjonuje jeszcze żadna filia Banku Millennium.

 

Bank Millennium kieruje swoją propozycję franczyzy do każdego, kto ma ambicję prowadzić własną działalność gospodarczą. Chętnie współpracuje z osobami, które już prowadzą firmę, jak i z tymi, którzy dopiero mają w planach jej założenie.

 

Obecność Banku Millennium na polskim rynku datuje się od 1989 roku, zaś od 2003 roku funkcjonuje on pod swoją obecną marką. Sieć franczyzowa jest rozwijana od marca 2007 roku, a doświadczenie zdobyte pod szyldem eurobanku przed połączeniem banków w listopadzie 2019 roku, pozwoliło na wytworzenie solidnej sieci działającej pod marką Banku Millennium. Bank ten jest siódmym co do wielkości bankiem w Polsce, zatrudniającym około 6000 pracowników i prowadzącym sieć przekraczającą 500 oddziałów. Fuzja z eurobankiem umocniła pozycję Banku Millennium, szczególnie w obszarze kredytów konsumenckich, rozszerzając model franczyzy i rozwijając kompetencje w zakresie zarządzania.

Szczegóły o firmie

Bank Millennium SA

ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

partner@bankmillennium.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *