Qjob – franczyza – opinie

O franczyzie – Qjob

Qjob to dynamiczna platforma online typu C2C, tworząca połączenia pomiędzy lokalnymi ekspertami a klientami indywidualnymi, zainteresowanymi realizacją rozmaitych zadań (domowych, biznesowych lub kreatywnych). Dzięki Qjob, szukanie specjalisty, który z powodzeniem wykona dane zlecenie, jest szybkie i może być nawet o 40% tańsze od standardowych stawek rynkowych.

 

Użytkownik zarejestrowany na platformie może występować zarówno jako klient, jak i ekspert o określonym profilu. Jako klient ma możliwość tworzenia zleceń, które reprezentują problemy, które pragnie rozwiązać, a następnie publikować je na stronie.

 

Eksperci, którzy zarejestrowali się w konkretnej kategorii, otrzymują powiadomienia o nowych zleceniach, które się tam pojawiają. Wyrażają swoje zainteresowanie poprzez składanie ofert na te zlecenia. Klienci zebrane oferty analizują i mogą negocjować z ekspertami, których propozycje wydają się najbardziej atrakcyjne. Klienci mają także możliwość przeglądania profili ekspertów zarejestrowanych w danej kategorii i prosić ich o złożenie oferty. Ostatecznie klient wybiera jednego eksperta do wykonania zlecenia, a pozostali dostają powiadomienie o niezakwalifikowaniu.

 

Po realizacji zlecenia, ekspert zamyka je na Qjob. Klient zatwierdza wykonanie pracy. Obie strony mają możliwość oceniania siebie nawzajem. Te oceny są następnie odzwierciedlane w ich profilach i wpływają na ich ranking.

 

Od stycznia 2020 roku, usługa działa na Węgrzech, gdzie w ciągu pierwszych 9 miesięcy zarejestrowało się 20 000 użytkowników.

 

Twórcy Qjob pragną rozszerzyć swój zasięg międzynarodowy poprzez współpracę z franczyzobiorcami. Potencjalni partnerzy mają możliwość zakupu praw do konkretnej miejscowości (lub jej aglomeracji) lub nawet całego kraju. Franczyzobiorcy o statusie Master, którzy zakupili prawa do całego kraju, mają możliwość sprzedawania indywidualnych licencji franczyzowych na aglomeracje.

Szczegóły o firmie

Webtech Group Kft.

H-1095 Budapest, Soroksári str. 44 2nd floor

+36309380892

robert@qjob.hu

qjob.hu

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *