Qjob

O franczyzie – Qjob

Qjob to dynamiczna platforma online typu C2C, tworząca połączenia pomiędzy lokalnymi ekspertami a klientami indywidualnymi, zainteresowanymi realizacją rozmaitych zadań (domowych, biznesowych lub kreatywnych). Dzięki Qjob, szukanie specjalisty, który z powodzeniem wykona dane zlecenie, jest szybkie i może być nawet o 40% tańsze od standardowych stawek rynkowych.

 

Użytkownik zarejestrowany na platformie może występować zarówno jako klient, jak i ekspert o określonym profilu. Jako klient ma możliwość tworzenia zleceń, które reprezentują problemy, które pragnie rozwiązać, a następnie publikować je na stronie.

 

Eksperci, którzy zarejestrowali się w konkretnej kategorii, otrzymują powiadomienia o nowych zleceniach, które się tam pojawiają. Wyrażają swoje zainteresowanie poprzez składanie ofert na te zlecenia. Klienci zebrane oferty analizują i mogą negocjować z ekspertami, których propozycje wydają się najbardziej atrakcyjne. Klienci mają także możliwość przeglądania profili ekspertów zarejestrowanych w danej kategorii i prosić ich o złożenie oferty. Ostatecznie klient wybiera jednego eksperta do wykonania zlecenia, a pozostali dostają powiadomienie o niezakwalifikowaniu.

 

Po realizacji zlecenia, ekspert zamyka je na Qjob. Klient zatwierdza wykonanie pracy. Obie strony mają możliwość oceniania siebie nawzajem. Te oceny są następnie odzwierciedlane w ich profilach i wpływają na ich ranking.

 

Od stycznia 2020 roku, usługa działa na Węgrzech, gdzie w ciągu pierwszych 9 miesięcy zarejestrowało się 20 000 użytkowników.

 

Twórcy Qjob pragną rozszerzyć swój zasięg międzynarodowy poprzez współpracę z franczyzobiorcami. Potencjalni partnerzy mają możliwość zakupu praw do konkretnej miejscowości (lub jej aglomeracji) lub nawet całego kraju. Franczyzobiorcy o statusie Master, którzy zakupili prawa do całego kraju, mają możliwość sprzedawania indywidualnych licencji franczyzowych na aglomeracje.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Technologia

Qjob wspiera Twoje codzienne działania poprzez dostarczanie najnowszych informacji o procesach biznesowych za pomocą profesjonalnie zaprojektowanego portalu zarządzania.

 

Rozwój i wizerunek

Qjob to prężnie rozwijająca się firma internetowa z silnymi korzeniami w technologicznym start-upie, którą kieruje zmieniające się potrzeby współczesnych konsumentów, z naciskiem na pracę zdalną i komunikację w bezpiecznym środowisku.

 

Marketing

Inicjatywy marketingowe Qjob skupiają się na aktywnym, skutecznym przekazie oraz lokalnym PR w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

 

Szkolenia

Qjob oferuje szczegółowe szkolenia dotyczące struktury i funkcjonowania rynku, jak również pomaga w dostosowaniu go do lokalnych warunków.

 

Rozwiązania biznesowe

Qjob stawia duży nacisk na świadome planowanie biznesowe, dostarczając partnerom wewnętrzny program do zarządzania projektami.

Szacowany koszt inwestycji

Koszty inwestycji ustalane są indywidualnie, zależą od liczby mieszkańców danej lokalizacji. Minimalna liczba mieszkańców to 200 tys.

 

Inwestycja składa się z poniższych jednorazowych i bieżących kosztów:

Opłata franczyzowa: jednorazowa

Wsparcie techniczne: opłata miesięczna

Fundusz marketingowy: opłata miesięczna

Opłata licencyjna: 0% w pierwszym roku, po 13 miesiącach jest stopniowo obliczana na podstawie przychodów

Kryteria do współpracy

Franczyza Qjob to idealna propozycja dla każdego, kto chciałby rozpocząć własny start-up IT, korzystając z już sprawdzonego, efektywnego modelu biznesowego.

 

Od franczyzobiorcy oczekuje się:

  • Zapłaty wstępnej opłaty franczyzowej;
  • Posiadania siedziby operacyjnej w mieście o populacji co najmniej 200 tys. mieszkańców;
  • Korzystania z narzędzi dostarczonych przez franczyzodawcę;
  • Zobowiązania do długotrwałego partnerstwa biznesowego;
  • Posiadania aktywnej, otwartej postawy;
  • Dedykowania minimum 2-4 godzin dziennie na lokalne zarządzanie projektem;
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie podstawowym.

Szczegóły o firmie

Webtech Group Kft.

H-1095 Budapest, Soroksári str. 44 2nd floor

+36309380892

robert@qjob.hu

qjob.hu

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Róbert Kaszó

 

 
 
UDOSTĘPNIJ: