S-Plus – franczyza – opinie

O franczyzie – S-Plus

S-Plus to pionierska inicjatywa w segmencie polskich usług motoryzacyjnych i jedna z niewielu franczyz dostępnych w tej dziedzinie. Sieć S-Plus składa się z nowatorskich salonów, które oferują usługi szybkich napraw karoserii (Smart Repair) oraz zaawansowaną autokosmetykę (Auto Detailing). Model działania S-Plus zaspokaja niewypełnioną do tej pory niszę na rynku usług motoryzacyjnych. Mimo, iż S-Plus jest pierwszą siecią tego rodzaju w Polsce, usługi te są powszechnie rozpoznawalne i chętnie korzystają z nich klienci na Zachodzie od dawna. Przynoszą one nie tylko nowe perspektywy i jakość, ale przede wszystkim są tańszą alternatywą dla tradycyjnych metod naprawy pojazdów. Naprawy Smart Repair realizowane w sieci S-Plus są znacznie szybsze w porównaniu do konwencjonalnych metod, nie wymagają demontażu części karoserii, co ma bezpośredni wpływ na koszt i efektywność usługi.

 

Długotrwałe doświadczenie w wykorzystaniu technologii S-PLUS, zaawansowany system szkoleniowy, a także ciągłe wsparcie od franczyzodawcy, który jest częścią Grupy Kapitałowej Auto Plast-Produkt S.A. – dostawcy wszystkich niezbędnych materiałów i sprzętu do napraw blacharsko-lakierniczych oraz napraw Smart Repair i Auto Detailingu, sprawiają, że salony sieci S-Plus są atrakcyjnym i niezawodnym wyborem na własny biznes.

 

Usługi sieci znajdują odbiorców nie tylko wśród indywidualnych klientów – użytkowników pojazdów, ale również wśród flot firmowych, firm leasingowych, klientów wypożyczalni samochodów. Szacuje się, że 90 proc. pojazdów na polskich drogach ma usterki, które mogą być naprawione za pomocą metod Smart Repair.

Szczegóły o firmie

S Plus sp. z o.o

ul. Przemysłowa 10, 62-300 Września

+48 61 437 00 05

p.bogacki@s-plus.pl

s-plus.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *