Santander Bank Polska – franczyza – opinie

O franczyzie – Santander Bank Polska

Santander Bank Polska S.A. jest jednym z czołowych graczy na polskim rynku finansowym i najpotężniejszym bankiem z sektora prywatnego w kraju. Bank oferuje innowacyjne produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla korporacji krajowych i międzynarodowych. Jego sieć oddziałów i partnerów jest jedną z najszerszych, a usługi są również dostępne poprzez kanały elektroniczne, w tym mobilną bankowość. Santander Bank Polska S.A. jest na czołowej pozycji w wykorzystaniu nowych technologii w sektorze bankowym i nieustannie kształtuje swoją markę, aby zrealizować strategiczny cel – stanie się najlepszym bankiem dla klienta.

 

Rozwój placówek partnerskich Santander Bank Polska S.A. zaczął się w 2008 roku. W myśl naszego zamierzenia, stworzyliśmy system partnerski, mający na celu zaspokojenie potrzeb klientów i dostarczenie pełnej oferty produktowej w mniejszych miastach (powyżej 10 tys. mieszkańców), które nie posiadają własnych oddziałów banku.

 

Zapraszamy do nas!

Idealnym kandydatem byłaby osoba, która zna się na bankowości i sprzedaży, ale to nie jest warunek konieczny do dołączenia do naszej sieci.

Szukamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wyzwania. Zarządzanie placówką bankową można przyswoić, a my w tym pomagamy!

 

Czy jesteś zainteresowany pracą jako doradca klienta?

Jeśli nie marzysz o własnym biznesie, możesz dołączyć do zespołu naszej placówki partnerskiej. Wtedy zaproponujemy Ci pracę u naszego Partnera Banku i umowę zlecenie z Santander Bank Polska.

Szczegóły o firmie

Santander Bank Polska S.A.

Pl. Władysława Andersa 6, 61-894 Poznań

kontakt.partner@santander.pl

santanderpartner.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *