Santander Bank Polska

O franczyzie – Santander Bank Polska

Santander Bank Polska S.A. jest jednym z czołowych graczy na polskim rynku finansowym i najpotężniejszym bankiem z sektora prywatnego w kraju. Bank oferuje innowacyjne produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla korporacji krajowych i międzynarodowych. Jego sieć oddziałów i partnerów jest jedną z najszerszych, a usługi są również dostępne poprzez kanały elektroniczne, w tym mobilną bankowość. Santander Bank Polska S.A. jest na czołowej pozycji w wykorzystaniu nowych technologii w sektorze bankowym i nieustannie kształtuje swoją markę, aby zrealizować strategiczny cel – stanie się najlepszym bankiem dla klienta.

 

Rozwój placówek partnerskich Santander Bank Polska S.A. zaczął się w 2008 roku. W myśl naszego zamierzenia, stworzyliśmy system partnerski, mający na celu zaspokojenie potrzeb klientów i dostarczenie pełnej oferty produktowej w mniejszych miastach (powyżej 10 tys. mieszkańców), które nie posiadają własnych oddziałów banku.

 

Zapraszamy do nas!

Idealnym kandydatem byłaby osoba, która zna się na bankowości i sprzedaży, ale to nie jest warunek konieczny do dołączenia do naszej sieci.

Szukamy ludzi przedsiębiorczych, gotowych na wyzwania. Zarządzanie placówką bankową można przyswoić, a my w tym pomagamy!

 

Czy jesteś zainteresowany pracą jako doradca klienta?

Jeśli nie marzysz o własnym biznesie, możesz dołączyć do zespołu naszej placówki partnerskiej. Wtedy zaproponujemy Ci pracę u naszego Partnera Banku i umowę zlecenie z Santander Bank Polska.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Zalety współpracy:

  • brak opłat inicjalnych – przystąpienie do naszej sieci nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wymagamy jedynie środków na wynajem lub zakup lokalu, wyposażenie go zgodnie ze standardami banku i środki na codzienną działalność,
  • bogata oferta produktów – placówki partnerskie dostarczają produkty i usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zobacz ofertę na stronie santander.pl,
  • dodatkowe wynagrodzenie – poza standardowym wynagrodzeniem prowizyjnym, partner może liczyć na dodatkowe korzyści,
  • pomoc w wyposażeniu placówki – zapewniamy zewnętrzne oznakowanie placówki oraz wewnętrzne elementy identyfikacji wizualnej, a także udostępniamy sprzęt komputerowy,
  • wsparcie marketingowe – oferujemy naszym partnerom dostęp do bezpłatnych materiałów reklamowych, a także fundusz marketingowy, nawet do 8 tys. zł rocznie,
  • intrygujące szkolenia – dostarczamy wiedzę na temat naszych produktów i usług, uczymy doradców, jak prowadzić sprzedaż, a partnerów – jak zarządzać biznesem.

Kryteria do współpracy

Inwestycja w placówkę zależy od wielkości i stanu technicznego budynku. Przeróbka lokalu o powierzchni ok. 40 mkw. na trzystanowiskową placówkę to koszt ok. 25 tysięcy złotych, nie licząc wydatków związanych z dostosowaniem lokalu do standardów banku.

 

Szukamy osób przedsiębiorczych, które potrafią wykorzystać okazje i osiągać cele. Jeśli masz motywację do działania, jesteś otwarty na wyzwania i cenisz kontakt z ludźmi, dołącz do grona partnerów Santander Bank Polska S.A.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  ponad 400

Punkty franczyzowe:  ponad 150

Santander Bank Polska S.A.

Pl. Władysława Andersa 6, 61-894 Poznań

kontakt.partner@santander.pl

santanderpartner.pl

UDOSTĘPNIJ: