Xtreme Fitness Gyms – franczyza – opinie

O franczyzie – Xtreme Fitness Gyms

Bazujący na wieloletnich praktykach w sektorze, oryginalny model franczyzowy zyskał uznanie zarówno od ekspertów jak i Franczyzobiorców: zdobycie pierwszego miejsca w kategorii Lider Jakości – Model Franczyzowy, zdobycie pierwszego miejsca w kategorii Innowacja Roku podczas Targów Franczyza Expo 2020, przynależność do Polskiej Organizacji Franczyzodawców, oraz tytuł Zdrowa Marka Roku.

 

Procesy, standardy oraz wyjątkowe metody, które są owocem wieloletnich praktyk w sektorze fitness, dają możliwość Franczyzobiorcom do osiągnięcia zyskowności biznesu już w początkowych miesiącach po inauguracji klubu.

 

Franczyzobiorca zyskuje dostęp do gotowych rozwiązań i skutecznych metod niezbędnych do efektywnej eksploatacji biznesu. Wśród nich, dedykowany dla klubów Xtreme, system operacyjny GymOS, zawierający: panel CRM, optymalizację procesów sprzedaży, akcje marketingowe, analizy, raporty. Ponadto, Franczyzobiorca dostaje podręcznik operacyjny zawierający pełne know-how z detalicznym opisem sprawdzonej struktury prowadzenia klubów fitness.

 

Mocą sieci jest posiadanie ekipy czołowych ekspertów z obszarów prawa, marketingu, IT, księgowości oraz z sektora fitness. Nieustanna opieka tych specjalistów zapewnia Franczyzobiorcom szeroki wachlarz szkoleń oraz ciągłe wsparcie na każdym etapie przed i po inauguracji klubu.

Szczegóły o firmie

XF Franchise sp. z o.o.

ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów

info@xtremefitness-franchise.pl

franczyzafitness.pl

UDOSTĘPNIJ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *