Orange Energia

O franczyzie – Orange Energia

Orange Energia Sp. z o.o. jest integralną częścią konglomeratu Orange, czołowego gracza w polskim sektorze internetu, przekazu danych oraz telekomunikacji stacjonarnej. Od roku 2013, firma posiada uprawnienia do handlu energią elektryczną i jest w stanie oferować swoje usługi na terenie całego kraju. Klienci firmy czerpią korzyści z energii w pełni pochodzącej ze źródeł odnawialnych, co przyczynia się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i redukcji śladu węglowego.

 

Silna pozycja marki Orange oraz doświadczenie zespołu składają się na sukces firmy na rynku energetycznym, gdzie nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Orange Energia jest zorientowana na kooperację z partnerami biznesowymi dysponującymi sieciami handlowymi gotowymi do dystrybucji kompleksowej oferty opartej na OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii oraz systemy ładowania samochód elektrycznych) w połączeniu z ofertą sprzedaży energii elektrycznej.

 

Oferta firmy Orange Energia jest skierowana do zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Szczególnie atrakcyjna dla klientów biznesowych jest propozycja oparta na mechanizmie ofert giełdowych energii (tzw. RDN – Rynek Dnia Następnego), która gwarantuje zawsze aktualną cenę ściśle skorelowaną z profilem zużycia energii przez klienta. Dzięki temu, nawet małe przedsiębiorstwa mają możliwość korzystania z energii z gwarancjami pochodzenia w 100% z OZE po niższych stawkach w porównaniu z ofertami opartymi na stałych cenach.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Wsparcie w ramach modelu agencyjnego obejmuje:

  • interesujący system wynagrodzeń zależny od rezultatów sprzedażowych,
  • programy motywacyjne dla agentów,
  • rzetelne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe,
  • perspektywa stabilnej i długoterminowej współpracy,
  • pomoc w realizacji procesów sprzedażowych i instalacyjnych,
  • wsparcie marketingowe.

Szczegóły o firmie

Orange Energia Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

wspolpraca.energia@orange.com

UDOSTĘPNIJ: