Orkin

O franczyzie – Orkin

Specjalizacją firmy Orkin jest eliminacja szkodników zarówno w domach prywatnych, jak i w siedzibach firm. Z ponad 2,1 miliona klientów na świecie, usługi Orkin są nieodzowne w branżach takich jak przemysł spożywczy, opieka zdrowotna, sektor żywnościowy, produkcja farmaceutyczna, supermarketach i wielu innych. Odporność firmy Orkin na recesję jest gwarantowana dzięki uregulowanym przepisom prawnym w tych sektorach.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Orkin oferuje kompleksowy program szkoleniowy, który ma na celu przekształcenie franczyzobiorców w profesjonalne przedstawicielstwo ich marki z ponad stuletnim dziedzictwem. Orkin inwestuje miliony dolarów rocznie w zaawansowany ośrodek szkoleniowy, by zapewnić najwyższą jakość edukacji.

 

Dzięki temu franczyzobiorca nabywa odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego zwalczania szkodników, zanim zwiąże się z marką. Orkin dostarcza niezbędne narzędzia i materiały instruktażowe, umożliwiając franczyzobiorcom skuteczne prowadzenie działalności. Ponadto, franczyzobiorcy mają dostęp do narzędzi marketingowych i sprzedażowych, które wspierają ich prace.

Szacowany koszt inwestycji

Opłata za prawo do franczyzy rozpoczyna się od 35 tys. dol. i może ulec zmianie w zależności od charakteru terytorium, które franczyzobiorca zamierza nabyć.

Kryteria do współpracy

Orkin jest zainteresowany współpracą z przedsiębiorcami, inwestorami, czy też firmami z branży usługowej, które planują poszerzyć swoją ofertę o usługi związane ze zwalczaniem szkodników. Chętnie przyjmują do swojego portfolio również już działające firmy specjalizujące się w zwalczaniu szkodników, które są zainteresowane przystąpieniem do ich międzynarodowej marki.

 

Posiadając wieloletnie doświadczenie, Orkin jest w stanie wnieść znaczące korzyści do istniejącej działalności. Obecnie są w trakcie poszukiwań franczyzobiorców w krajach takich jak Polska, Bułgaria, Macedonia, Słowacja, Czechy, Ukraina, Białoruś, Litwa oraz Austria.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  ponad 450

Punkty franczyzowe:  130

Orkin International Inc.

2170 Piedmont Road N.E. Atlanta, Georgia 30324 USA

+1 470 386 0017

mromeiro@rollins.com

orkinglobal.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Marcello Romeiro

UDOSTĘPNIJ: