Project Zero Waste

O franczyzie – Project Zero Waste

Założona na fundamentach M&M Consulting, działającej od 1996 roku, Zero Waste Sp. z o.o. w 2003 roku zaczęła koncentrować swoje usługi na aspektach związanych z ochroną środowiska. Nasza firma oferuje pełen wachlarz usług, takich jak sporządzanie raportów odpadowych, opakowaniowych, związanych z korzystaniem ze środowiska, raportów do KOBiZE i F-GAZY. Zajmujemy się również zarządzaniem kontem w systemie BDO, prowadzimy różnorodne szkolenia – zarówno stacjonarne, online, jak i wyjazdowe, które są związane z doradztwem ekologicznym. Naszym celem jest stworzenie największej sieci franczyzowej firm doradczych w ochronie środowiska w Polsce.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Nasze wsparcie obejmuje know-how i pomoc w codziennym zarządzaniu; prawo do korzystania z naszego znaku towarowego Project Zero Waste, zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym; pomoc w pozyskiwaniu klientów; profesjonalne szkolenia początkowe i opieka wyznaczonego opiekuna franczyzobiorców; dostęp do opracowanych umów ramowych i regulaminów; oprogramowanie IT; prosty system rozliczeniowy; materiały handlowe wykorzystywane na co dzień (prezentacje, wzory dokumentów dla klientów); oraz regularne kampanie reklamowe, zarówno regionalne, jak i ogólnopolskie.

Szacowany koszt inwestycji

50 tys. zł netto – opłata początkowa

1 tys. zł netto – opłata miesięczna

5 tys. zł netto rocznie – opłata na cele marketingowe

Kryteria do współpracy

Do przystąpienia do naszej sieci franczyzowej wymagamy co najmniej dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia; motywacji i zdolności do bezpośredniego zaangażowania w biznes; zorientowania na cel i dużej niezależności; posiadania funduszy niezbędnych do rozpoczęcia działalności; umiejętności poruszania się w przepisach prawa oraz chęci nauki nowej branży od zera.

Szczegóły o firmie

Punkty własne: 2

Punkty franczyzowe:  nowo powstała franczyza

Project Zero Waste Sp. z o.o.

Krzywoustego 82 – 86, 51-166 Wrocław

+48 22 275 88 29

franczyza@projectzerowaste.pl

projectzerowaste.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Mateusz Śledź

UDOSTĘPNIJ: