DOORGastro

O franczyzie – DOORGastro

Ta firma działa w branży gastronomicznej i specjalizuje się w doradztwie dotyczącym otwierania i rozwijania restauracji. Jeżeli masz pomysł i chcesz go zrealizować, to oni mogą Ci w tym pomóc.

 

Stworzą Twoją własną restaurację: pizzerię, kawiarnię, trattorię, burgerownię, chińską restaurację lub azjatycką kuchnię, kebab, bar sałatkowy, bar rybny – podawane dania z ryb, spaghetterię – dania z makaronów, sushi bar, bar z kurczakiem – dania z kurczaka. Zajmą się wszystkim: zaprojektują budynek i układ technologiczny, przeprowadzą prace remontowe, zakupią meble i wyposażenie, opracują atrakcyjne menu oraz poprowadzą Cię przez cały proces od projektu po otwarcie i funkcjonowanie. W ich zespole pracują doświadczeni architekci, technolodzy, ekipy budowlane, stolarze, specjaliści IT oraz menedżerowie ds. reklamy.

 

Ponadto oferują sprawdzone know-how i możliwość wyboru marki w partnerstwie lub w formie franchisingu.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Jako partner/franczyzobiorca będziesz odpowiedzialny za całą swoją firmę, ponieważ to będzie Twoja restauracja. Oni z kolei zapewnią Ci wsparcie biznesowe, dostarczając kompletny system, obejmujący:

  • System produktów, abyś mógł mieć pewność, że używasz produktów o tej samej jakości.
  • Podręcznik operacyjny.
  • Miesięczne oceny Twojej restauracji.
  • System raportów tygodniowych, który pozwoli Ci kontrolować zużycie i wykrywać ewentualne straty.
  • System raportów finansowych, który pozwoli Ci monitorować zyski.
  • Oceny obsługi gości poprzez tajemniczych klientów.
  • Dodatkowe indywidualne wsparcie.
  • Wszystko to pomoże Ci zwiększyć wydajność, obroty i przede wszystkim zyski.

Szacowany koszt inwestycji

Kwota inwestycji zależy od wybranej restauracji, takiej jak pizzeria, kawiarnia, trattoria, burgerownia, oraz od wielkości lokalu i stopnia dostosowania do branży gastronomicznej (wentylacja, przewody gastronomiczne itp.). Zawiera ona koszty zakupu niezbędnego wyposażenia technicznego.

 

Opłaty partnerskie są ustalane indywidualnie, w zależności od wybranego systemu i know-how, takiego jakPizzeria, Kawiarnia, Trattoria, Burgerownia lub inny profil restauracji.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  1

DOORGastro

Atrium Centrum, al. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

+48 577 724 977

biuro@doradztwogastronomiczne.pl

doradztwogastronomiczne.pl

UDOSTĘPNIJ: