Ministerstwo Śledzia i Wódki

O franczyzie – Ministerstwo Śledzia i Wódki

Sieć gastro-pubów Ministerstwo Śledzia i Wódki stanowi największą franczyzę w tym segmencie w Polsce.

Charakterystycznym elementem tej firmy jest autentyczne, inspirowane PRL-em, wystrojenie lokali. Jakość serwowanej kuchni i obsługi, szeroka gama dań w menu oraz atrakcyjne ceny drinków, shotów i jedzenia zdecydowanie wyróżniają Ministerstwo Śledzia i Wódki na tle konkurencji. Filozofia firmy zawsze podkreślała, że tworzą ją ludzie – zarówno pracujący tam personel, jak i jej klienci. W ten sposób tworzy się niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga klientów z powrotem.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Franczyzobiorcy korzystają z dobrze rozpoznawalnej marki i know-how firmy. Otrzymują wsparcie od momentu podpisania umowy, przez cały czas jej trwania. Sieć gwarantuje stałą, 24/7 pomoc menadżera, wsparcie techniczne, pomoc w aranżacji wnętrza, projektowanie graficzne, a także działania reklamowe i marketingowe. W pakiecie wsparcia zawarte są również szkolenia, dostawy szkła, pomoc w wyborze lokalu, a także gadżety firmowe, zniżki u dostawców, elementy wystroju lokalu, dostęp do aplikacji mobilnej i adres email w domenie firmy, a także wsparcie prawne.

Szacowany koszt inwestycji

Koszty uruchomienia zależą od wielkości i lokalizacji lokalu, jak również stopnia jego przystosowania do wymogów sieci. Przykładowo, koszt uruchomienia lokalu o powierzchni ok. 80 m2 wynosi średnio 80 000 zł. Inwestycję rozpoczyna się od jednorazowej opłaty licencyjnej w wysokości 4000 zł netto. Po dwumiesięcznym okresie promocyjnym franczyzobiorca płaci miesięczną opłatę franczyzową w wysokości 1150 zł netto. Franczyzodawca nie pobiera opłat od obrotu.

Kryteria do współpracy

Franczyzobiorca zobowiązany jest do utrzymania standardów sieci, dostosowania się do zaleceń dotyczących zakupów produktów, dbania o wizerunek firmy, utrzymania klimatu lokalu zgodnie z innymi placówkami sieci, odtwarzania muzyki z lat 70, 80, 90, uczestnictwa w forum franczyzowym na platformie Facebook, utrzymania dostępności lokalu dla klientów przez cały tydzień, zgody na kontrole jakości przeprowadzane przez pracownika sieci, uczestnictwa w promocjach dla studentów i klientów, oraz terminowego dokonywania wpłat opłaty franczyzowej.

Szczegóły o firmie

MSW sp. z o.o.

ul. Raciborska 2, 44-100 Gliwice

franczyza@msiw.eu

msiw.eu

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Anna Kupidura

UDOSTĘPNIJ: