Zdrowa Krowa

O franczyzie – Zdrowa Krowa

Zdrowa Krowa reprezentuje grupę oddanych ludzi, dążących do serwowania posiłków wysokiej jakości, świeżych, zdrowych i uzyskanych w sposób odpowiedzialny.

 

Przygotowują potrawy w stylu „slow food w ekspresowym tempie”. Prioritetem jest dla nich świeżość, pochodzenie lokalne oraz doskonała jakość składników. Akcentują wartość etycznie prowadzonej hodowli mięsa wysokiej jakości, pochodzącego od bydła odpowiednio traktowanego. Nieustannie priorytetem jest doskonała obsługa klienta. Wyróżniają się luźną, nieskomplikowaną komunikacją i serdecznym klimatem w zespole. Wykorzystują „zieloną energię”, wprowadzając do menu 100% wegetariańskie substytuty mięsa i stosując eko-opakowania. Są zwolennikami współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, wiedzy i doświadczeniu pomiędzy franczyzodawcą a franczyzobiorcą.

Pomoc dla przedsiębiorcy

180 godzin szkoleń dla kucharzy, obsługi oraz managera, które odbywają się przed debiutem lokalu i kontynuowane są w trakcie jego działania. Zapewnienie wsparcia i konsultacji na etapie rozpoczęcia działalności, dostęp do kontaktów umożliwiających zakup sprzętu kulinarnego w korzystnych cenach, asysta w selekcji odpowiedniego sprzętu, wsparcie w negocjacjach oraz wyborze idealnej lokalizacji. Pomoc w relacjach z organami sanitarnymi, firmami ubezpieczeniowymi, firmami ochroniarskimi i innymi instytucjami. Nadzór podczas działania biznesu, w tym ciągła dostępność doświadczonego menedżera, know-how, zasób doświadczeń, doradztwo w zakresie kształtowania cen. Dostęp i wdrożenie systemu zarządzania POS „Zdrowa Krowa”, dostosowywany projekt wnętrza, wdrażanie potwierdzonego modelu biznesowego oraz wsparcie w dziedzinie marketingu. Pomoc w rekrutacji oraz dostęp do dostawców oferujących najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Szacowany koszt inwestycji

Inwestycja zaczyna się od sumy 100 tys. zł, a jej końcowy koszt jest uzależniony od wielu aspektów, takich jak adaptacja lokalu czy specyficzne potrzeby wynikające z umów z deweloperami.

 

Opłaty w ramach franczyzy to:

  • 49 tys. zł netto jako jednorazowa opłata licencyjna.
  • 4% od całkowitego miesięcznego obrotu jako stała opłata franczyzowa.
  • 2% od całkowitego miesięcznego obrotu jako stała opłata marketingowa.

Kryteria do współpracy

Jeżeli podzielasz wartości marki Zdrowa Krowa, posiadasz co najmniej 100 tys. zł i pragniesz włączyć się w rozwój jednego z najszybciej rosnących brandów gastronomicznych w Polsce, zachęcamy do kontaktu!

Szczegóły o firmie

1500STO900 sp. z o.o.

ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice

+48 790 300 903

franczyza@zdrowakrowa.com

zdrowakrowa.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Robert Kuc

UDOSTĘPNIJ: