Dr Materac

O franczyzie – Dr Materac

Dr Materac to zespół specjalistów, który ma na celu poprawę jakości snu swoich klientów, dostarczając im idealnie dobrany materac, gwarantujący pełen komfort odpoczynku. W salonach „Dr Materac” klienci mają możliwość zakupu nie tylko materaców, ale także mebli i dodatków do sypialni. Współpraca z partnerami biznesowymi obejmuje pomoc w zakresie wyszukiwania i negocjacji najmu lokalu, a także jego adaptacji do wymogów sieci. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu i logistyki. Kluczowym aspektem współpracy jest dla nas budowanie relacji typu „win-win”. Nie dążymy do szybkiego, niewybrednego rozwoju, zamiast tego stawiamy na przyjazne relacje biznesowe i zapraszamy do współpracy partnerów, którzy podzielają ten sam punkt widzenia.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • atrakcyjne warunki handlowe;
  • rozległe wsparcie w zakresie szkoleń;
  • skuteczna pomoc w dziedzinie marketingu, zarówno online, jak i offline, pomagająca generować ruch klientów;
  • wsparcie w procesie otwarcia i aranżacji salonu „Dr Materac”;
  • dostęp do centralnego magazynu z szerokim asortymentem dostępnym od ręki;
  • bogata oferta produktów (działamy na zasadzie wielu marek);
  • pomoc w zdobyciu części funduszy na rozpoczęcie działalności.

Szacowany koszt inwestycji

Koszty inwestycji zależą od rozmiaru lokalu oraz konieczności jego adaptacji do standardów sieci. Średnio, inwestycja wynosi około 500 zł netto za metr kwadratowy powierzchni lokalu, przy czym trzeba pamiętać, że ponad 80% wartości inwestycji to zakup towaru ekspozycyjnego (który jednocześnie jest towarem handlowym). Na podstawie naszych doświadczeń, zwrot z inwestycji mieści się w przedziale od 6 do 24 miesięcy (są to zmienne, które omawiamy już na spotkaniach z potencjalnymi partnerami).

Kryteria do współpracy

Doświadczenie w sprzedaży jest mile widziane, ale niekoniecznie musi być związane z branżą (świeże spojrzenie bywa pomocne). Jeżeli chodzi o lokal, sugerowany metraż mieści się w granicach od 100 do 300 metrów kwadratowych.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  4

Punkty franczyzowe:  7

Dr Materac Sp. z o.o.

Złota 30, 36-060 Głogów Młp.

+48 883 047 823

si@drmaterac.pl

drmaterac.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Sławomir Iskra

UDOSTĘPNIJ: