Salveo Medical Devices

O franczyzie – Salveo Medical Devices

Salveo, znana marka w sferze rehabilitacji, została stworzona przez entuzjastów z trzydziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu ośrodkami rehabilitacyjnymi. W trakcie tej trzydziestoletniej podróży, doradzali i nadzorowali ponad 20 ośrodków rehabilitacyjnych na terenie całego kraju. Są oni również wyłącznymi dystrybutorami dla szeregu globalnie cenionych firm produkujących innowacyjne urządzenia medyczne, takie jak Indiba, która triumfalnie zyskała popularność na rynkach europejskich, Japonii, Singapuru i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Gromadząc doświadczenia i wiedzę przez lata, opracowali unikalne i kreatywne podejście do rehabilitacji, co umożliwiło im stworzenie mocnej, krajowej sieci ośrodków specjalizujących się w rehabilitacji ruchowej. Zawieranie odpowiednich umów pozwala na promowanie ośrodka przez sławne osoby z całego świata.

 

ZASADY FRANCZYZOWE

Franczyzodawca z Salveo proponuje dwa podstawowe systemy franczyzowe, które różnią się skali przedsięwzięcia, możliwościami medycznymi i potencjałem dochodowym. Propozycja jest skierowana zarówno do fizjoterapeutów, jak i osób bez specjalistycznej wiedzy medycznej i umiejętności, pod warunkiem spełnienia określonych warunków, takich jak zatrudnienie fizjoterapeutów i stały nadzór franczyzodawcy.

Pomoc dla przedsiębiorcy

W ramach umowy, franczyzodawca zobowiązuje się do wsparcia partnera, m.in. poprzez udzielenie praw do korzystania z marki Salveo oraz przekazywanie know-how, wspieranie w tworzeniu projektu funkcjonalnego i wizualnego lokalu, dostarczanie pomysłów na kampanie reklamowe, przeprowadzanie rekrutacji personelu oraz organizowanie nielimitowanych czasowo szkoleń medycznych dla personelu. Dodatkowo, franczyzodawca zobowiązuje się do przeprowadzania okresowych szkoleń medycznych, kontrolowania jakości pracy personelu, przestrzegania procedur i założeń systemu franczyzowego oraz doradzania we wszystkich aspektach zarządzania ośrodkiem.

Szacowany koszt inwestycji

1.  Centrum Rehabilitacji Salveo – aktywna terapia na poziomie komórkowym Planowane inwestycje wynoszą około 75-150 tys. zł.

Wymagany wkład własny w przypadku finansowania kredytem/leasingiem wynosi minimum 20-30 tys. zł. (zależny od indywidualnej oceny zdolności kredytowej inwestora. Możliwość finansowania do kwoty 300 tys. zł bez badania zdolności finansowej franczyzobiorcy).

 

2.  Salveo – centrum aktywnej rehabilitacji Planowane inwestycje wynoszą około 300-600 tys. zł.

Wymagany wkład własny w przypadku finansowania kredytem/leasingiem wynosi minimum 60-80 tys. zł. (zależny od indywidualnej oceny zdolności kredytowej inwestora. Możliwość finansowania do kwoty 300 tys. zł bez badania zdolności finansowej franczyzobiorcy).

Kryteria do współpracy

Lokal (własny lub wynajęty) o odpowiedniej wielkości jest niezbędny. Wielkość zależy od układu pomieszczeń i wybranego systemu:

Centrum Rehabilitacji Salveo – aktywna terapia na poziomie komórkowym (preferowany lokal ok. 50-100 mkw.) Salveo – centrum aktywnej rehabilitacji (preferowany lokal ok. 200-500 mkw.)

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1  (ul. Żołnierska 36, Bytom)

Punkty franczyzowe:  start systemu franczyzowego – kilka ośrodków otwartych pod marką własną klienta.

Salveo Medical Devices sp. z o.o.

ul. Żołnierska 36, 41-936 Bytom

+48 604 403 806

a.stepniewski@salveo.com.pl

salveo.co

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Arkadiusz Stępniewski

UDOSTĘPNIJ: