Telakces.com

O franczyzie – Telakces.com

Telakces.com sp. z o.o. to sieć specjalistycznych punktów sprzedaży z gamą produktów dla telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Firma działa na rynku polskim od 2012 roku, korzystając z modelu franczyzowego. W sierpniu 2014 roku, Telakces.com sfinalizował kluczową umowę z Virgin Mobile, stając się istotnym partnerem tej marki na terenie Polski. W konsekwencji, asortyment sklepów obejmuje teraz także usługi telekomunikacyjne.

 

Pod szyldem Telakces.com oraz Virgin Mobile działają zarówno salony jak i stoiska sprzedażowe umiejscowione w centrach handlowych.

Dodatkowo, w portfolio firmy znajdują się punkty sprzedaży TOP CASE, zlokalizowane w centrach handlowych, które specjalizują się w dostarczaniu luksusowych akcesoriów do smartfonów.

Społeczność franczyzobiorców Telakces.com składa się często z ludzi, którzy decydowali się na przeprowadzkę, aby otworzyć sklep GSM w wybranej lokalizacji – na przykład przemieszczenie się z południa na północ kraju. Są świadomi, że osobiste zaangażowanie jest kluczowe dla osiągnięcia satysfakcjonujących wyników biznesowych.

Niezależnie od warunków rynkowych, sieć Telakces.com dba o swoich franczyzobiorców, dostarczając im niezbędne wsparcie. Wielu z nich posiada więcej niż jedną placówkę w sieci Telakces.com, co jest dowodem na korzystne warunki współpracy.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży w całej Polsce!

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • dostarczenie wyposażenia salonu/wybudowanie stoiska,
  • dostęp do know-how marki,
  • merytoryczne wsparcie od regionalnego menedżera,
  • materiały promocyjne i POS,
  • konsultacje w zakresie prowadzenia i zaopatrzenia stoiska.

Szacowany koszt inwestycji

od 10 tys. zł

Kryteria do współpracy

Jako firma ceniąca lojalność, oczekujemy, że przyszły franczyzobiorca również podziela te wartości. Nieustannie dążymy do podnoszenia standardów sieci, dając Tobie dużą elastyczność w prowadzeniu biznesu przy zachowaniu podstawowych wymogów sieci. Cenimy zaangażowanie i pozytywne podejście, dlatego zapraszamy do współpracy osoby, niekoniecznie z doświadczeniem w branży GSM, choć takie doświadczenie jest zdecydowanie mile widziane.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany rozmową i chcesz dowiedzieć się więcej o franczyzie w Telakces.com – skontaktuj się z nami!

 

FORMATY PUNKTÓW:

stoisko – 6-12 m²

salon – 20-60 m²

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  ponad 150

Telakces.com sp. z o.o. w restrukturyzacji

Gdów 1400, 32-420 Gdów

+48 609 36 36 36

sekretariat@telakces.com

telakces.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Sławek Skowronek:

slawek.skowronek@telakces.com

+48 609 27 27 27

 

Rafał Koba:

rafal.koba@telakces.com

+48 609 28 28 28

UDOSTĘPNIJ: