36minut

O franczyzie – 36minut

Koncept „36 MINUT” to strategia odpowiadająca na dynamicznie rozwijające się trendy w dziedzinie sportu, które coraz bardziej podkreślają wagę ruchu jako narzędzia profilaktyki zdrowotnej oraz jako środka pobudzającego regenerację i poprawę kondycji fizycznej.

 

36 MINUT wprowadza innowacyjne podejście do aktywności – inteligentne ćwiczenia pod nadzorem doświadczonego fizjoterapeuty, skierowane do ludzi na każdym etapie życia i o różnym stopniu sprawności.

 

Ekskluzywne Studio Treningowe skierowane jest również do osób w wieku od 40 do 65 lat, seniorów oraz kobiet, które stanowią 65% członków klubu.

 

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii milon, trening na sprzęcie oferowanym przez 36 MINUT jest o 30% bardziej efektywny niż w tradycyjnej siłowni.

 

Firma planuje otwarcie około 20 nowych klubów treningowych każdego roku, a jej ambitny cel to posiadanie 100 lokali do końca 2023 roku.

 

W roku 2022, sieć 36 MINUT została uhonorowana tytułem „Lidera efektywnych treningów” podczas XV edycji konkursu Polish Businesswoman Awards, jako marka wspierająca rozwój przedsiębiorczości kobiet.

Pomoc dla przedsiębiorcy

„36 MINUT” oferuje sprawdzony, unikalny koncept. Przygotowaliśmy wszechstronne wsparcie dla franczyzobiorców zarówno przed otwarciem klubu, jak i na każdym kolejnym etapie jego funkcjonowania. Wsparcie obejmuje pomoc w procesie zdobywania i dostosowywania lokalu, wsparcie marketingowe, sprzedażowe oraz szkolenia i mentoring. Tworzymy nową niszę na rynku, oferując naszym partnerom sprawdzoną formułę inwestycji.

Szacowany koszt inwestycji

Od 150 do 250 tys. zł netto, w zależności od lokalizacji (w tym opłata franczyzowa – 59 tys. zł).

Kryteria do współpracy

Lokale o powierzchni od 120 do 200 m² są najbardziej odpowiednie dla potrzeb sieci.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  7

Punkty franczyzowe:  46

36minut.pl sp. z o.o.

Promienista 83, 60-141 Poznań

+48 501 042 206

rafal.huebner@36minut.pl

36minut.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Rafał Huebner

Manager ds. Rozwoju Sieci

UDOSTĘPNIJ: