Studio Figura

O franczyzie – Studio Figura

Studio Figura to przedsięwzięcie stworzone przez jedną osobę, z myślą o kobietach.

Międzynarodowe Studio Figura działa na rynku od szesnastu lat, a wszystko zaczęło się w małej miejscowości Tarnowo Podgórne niedaleko Poznania. Tam powstało pierwsze Studio Figura, które prowadzi założycielka pani Izabella Michalak.

Izabella Michalak, osobiście borykająca się z insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy i hashimoto, stworzyła miejsce, w którym kobiety, nie tylko te zdrowe, ale także te z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi, mogą walczyć o utratę wagi i poprawę swojego zdrowia.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Jak system wspiera partnerów po otwarciu ich studia?

  • Międzynarodowe Studio Figura organizuje i finansuje coroczny konkurs Metamorfozy, który stanowi największe perpetuum mobile w dziedzinie marketingu;
  • organizuje ogólnopolskie akcje marketingowe, promuje sieć i zwiększa rozpoznawalność marki;
  • udostępnia bazę grafik i projektów zarówno podstawowych, jak i sezonowych;
  • zapewnia konsultacje dietetyczne i kosmetologiczne;
  • udziela porad dotyczących prowadzenia studia – przydzielając dedykowanego opiekuna gabinetu;
  • utrzymuje stały kontakt z franczyzobiorcami;
  • organizuje cykl szkoleń sprzedażowych w ramach Akademii Studio Figura, na których właścicielki mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Szacowany koszt inwestycji

W celu wyposażenia studia franczyzowego, można wybrać jeden z dostępnych zestawów urządzeń: Podstawowy, Premium lub Vip. Wartość zestawów waha się od 266 do 397 tysięcy złotych netto. Większość partnerów decyduje się na finansowanie inwestycji poprzez leasing. W przypadku zestawów w tej przedziale cenowym, miesięczna rata leasingowa wynosi od 4500 do 6500 złotych netto (przy spłacie w 59 ratach i wkładzie własnym wynoszącym 20%).

 

Koszt adaptacji lokalu o powierzchni 120-180 metrów kwadratowych zależy od jego stanu wyjściowego (stan developerski lub rynek wtórny). Średni koszt prac wykończeniowych wynosi od 15 do 50 tysięcy złotych dla lokali w dobrym stanie technicznym. Projekt lokalu, będący częścią Pakietu Pomocy przed otwarciem, jest w pełni konsultowany i tworzony zgodnie z preferencjami naszych partnerów. Jedynym wymogiem jest umieszczenie logo Wzorca Figura w głównym pomieszczeniu.

 

Opłata wstępna wynosi 35 tysięcy złotych netto.

 

Opłata licencyjna wynosi 267 złotych netto miesięcznie, płatne raz w roku 3204 złote netto (3940,92 złote brutto).

 

Opłata za Platformę Studio Figura wynosi 130 złotych netto miesięcznie, płatne raz w roku 1560 złotych netto (1918,80 złotych brutto).

Kryteria do współpracy

Minimalna powierzchnia lokalna wynosi 120 metrów kwadratowych, średnio 120-180 metrów kwadratowych (własność lub wynajem). Wyposażenie obejmuje jeden z czterech dostępnych zestawów: Podstawowy, Premium lub VIP.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  1100 na świecie, 370 w Polsce

Studio Figura International

ul. Skórzewska 26, Wysogotowo k/Poznania

+48 577 559 007

info@studiofigura.pl

studiofigura.com.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Aneta Wolczyńska

UDOSTĘPNIJ: