Jasmine Oriental Massage & Spa

O franczyzie – Jasmine Oriental Massage & Spa

Wyobraź sobie przestrzeń nasyconą orientalnymi aromatami i uspokajającymi barwami. Tutaj, w takt relaksującej muzyki, pracują wykwalifikowane azjatyckie terapeutki. Dzięki swoim umiejętnościom są w stanie przeprowadzić zarówno głęboko odprężające ceremonie, jak i rehabilitacyjne masaże, które natychmiastowo łagodzą ból. To miejsce może należeć do Ciebie! Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę, które opierają się na miłości do kultury azjatyckiej, i zapewnij sobie dochodowy biznes pod skrzydłami znanej i sprawdzonej marki. Franczyza Jasmine Spa to niskie koszty wejścia i pełne wsparcie w rozwoju. Reszta zależy tylko od właściciela!

Pomoc dla przedsiębiorcy

Przed inauguracją zapewniamy kompleksowe szkolenie, które przygotowuje do niezależnego prowadzenia działalności. Udostępniamy bazę sprawdzonych i godnych zaufania dostawców. Pomożemy przygotować wnętrze i elewacje budynku, w tym pomoc w zakupie elementów wystroju. Znajdziemy profesjonalne, certyfikowane terapeutki z krajów azjatyckich i zorganizujemy ich transport do salonu Spa. Przeszkolimy personel według sprawdzonych technik i procedur.

Szacowany koszt inwestycji

Koszt wstąpienia do programu oscyluje w granicach 90-250 tys. Złotych i zwraca się po około 6 do 24 miesiącach.

Kryteria do współpracy

Konsekwentny wygląd salonów, zatrudnienie terapeutów z Azji, wspólny system zarządzania i organizacji, dostarczanie kosmetyków, rzetelny i ambitny partner. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:

  • ul. Józefowska 135A Katowice
  • ul. Filomatów 4/7 Częstochowa
  • ul. Norberta Barlickiego 21 Bielsko Biała
  • ul. Piłsudskiego 42 Sosnowiec

Jasmine Oriental Massage & Spa

Józefowska 135, 40-144 Katowice

+48 733 993 398

+48 32 307 19 19

info@jasminespa.pl

jasminespa.pl

UDOSTĘPNIJ: