DepilConcept

O franczyzie – DepilConcept

DepilConcept to niekwestionowany lider w dziedzinie trwałej depilacji w Polsce, posiada 76 wyspecjalizowanych salonów. Szeroki zakres usług obejmuje trwałą depilację, fototerapię twarzy i ciała oraz fotoodmładzanie, wszystko to oferowane jest w atrakcyjnej stawce – 90 zł za każdą strefę ciała.

Klientom oferowane są także kosmetyki pod marką własną ConceptPlus. To jedyna taka sieć salonów depilacji, która daje swoim Klientom Certyfikat Gwarancji, podkreślając tym samym wysoką jakość i efektywność świadczonych usług.

 

System zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych specjalistek (kosmetyczek i kosmetolożek) oraz franczyzobiorców. Miesięcznie z usług korzysta średnio 21 000 klientów.

 

DepilConcept, jako międzynarodowa marka, jest obecna w Polsce od 12 lat, natomiast globalnie od 16 lat! Sieć salonów obejmuje 7 krajów, takie jak: Portugalia, Brazylia, Serbia, Czechy, Słowacja, Chorwacja oraz Irlandia.

Pomoc dla przedsiębiorcy

DepilConcept oferuje wsparcie w generowaniu zysków od pierwszego miesiąca działalności, współudział w wyborze lokalizacji, pomoc operacyjną w zarządzaniu salonem, rekrutację pracowników, pełne szkolenia dla franczyzobiorcy i specjalistek, aktywne działania w kierunku pozyskiwania nowych klientów, pomoc w lokalnych inicjatywach marketingowych, realizację kampanii reklamowych poprzez specjalistów z centrali marketingowej, wsparcie działu marketingu, strategię marketingową, pomoc graficzną w tworzeniu materiałów reklamowych, centralne kampanie, dostęp do najnowszych technologii i narzędzi marketingowych, ciągłe wsparcie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży, dostęp do specjalistów z dziedziny kosmetologii, sprzedaży, finansów, cykliczne szkolenia, własny serwis urządzeń oraz urządzenie zastępcze na czas napraw.

Szacowany koszt inwestycji

Koszty związane z inwestycją rozpoczynają się od 180 tys. złotych netto – zależnie od wybranej opcji, obejmując adaptację i remont lokalu. Wymagane są środki finansowe lub zdolność kredytowa do otwarcia nowego salonu DepilConcept.

 

 1. Możliwości inwestycyjne
 • Opcja Rental: 79 700 zł netto – z urządzeniem SHR w leasingu lub wynajmie.
 • Opcja Standard: 119 700 zł netto – z zakupem jednego urządzenia SHR,
 • Opcja Dynamic: 159 700 zł netto – z zakupem dwóch urządzeń SHR.

 

 1. Przystosowanie lokalu o powierzchni 70m2
  To wydatek od 80 do 120 tys. zł. netto, w zależności od stanu lokalu (warunków najmu).

 

 1. Opłaty miesięczne:
  Miesięczna opłata franczyzowa: 1 500 zł netto,
  Miesięczna opłata marketingowa: 1 500 zł netto.
  Miesięczna za drugie urządzenie w salonie: 500 zł netto

Kryteria do współpracy

 • Wymagany lokal o powierzchni od 60 m2 do 80 m2, najlepiej na parterze z witryną, nie musi być częścią głównego ciągu handlowego,
 • 2 gabinety o powierzchni około 12 mkw.,
 • Miejscowość licząca powyżej 40 tys. mieszkańców,
 • Doświadczenie w branży kosmetycznej nie jest wymagane,
 • Zobowiązanie do przestrzegania strategii prowadzenia biznesu DepilConcept.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  76

Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak

ul. Zaleśna 1J, 05-502 Kamionka

+48 22 250 11 34

franchising@depilconcept.pl

depilconcept.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Kamil Miciałkiewicz

+48 600 026 759

franchising@depilconcept.pl

UDOSTĘPNIJ: