Edu Szkoła szybkiego czytania i technik pamięciowych

O franczyzie – Edu Szkoła

Od 2004 roku świadczymy profesjonalne szkolenia, specjalizując się w metodach szybkiego czytania, technikach pamięci i ułatwiających proces nauki. Mamy w portfolio 3 marki i 4 różne programy szkoleniowe, które są naszymi autorskimi projektami. Nasza reputacja budowana jest na obszarze wiedzy, którym podzieliło się z nami już kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Głównym kryterium przy wybieraniu franczyzy powinna być jej wiarygodność. Gdy chcesz powtórzyć udany model biznesowy, doświadczenie franczyzodawcy jest kluczowe. Im więcej posiada własnych oddziałów, tym bardziej jest godny zaufania – dlaczego? Dlatego, że posiada ON swoje własne, obszerne doświadczenie i znajomość różnorodnych rynków. Jeżeli jego model biznesowy jest rentowny, to nie ma przeszkód, aby sam na nim zarabiał. To logiczne, prawda?

 

Franczyzodawca, który posiada wiele własnych jednostek, nie polega głównie na dochodach z franczyzy, dlatego zazwyczaj oferuje lepsze warunki współpracy. Zapraszamy więc do rozpoczęcia współpracy!

Pomoc dla przedsiębiorcy

Udostępniamy naszą wiedzę i doświadczenie zarówno z modelu biznesowego, jak i know-how. Korzystanie z naszych ponad sześcioletnich doświadczeń, które umożliwiło nam nauczenie tysięcy osób i prowadzenie szkoleń na różnych rynkach, daje pewność, że proponowany model biznesowy będzie opłacalny w realnym kontekście rynkowym i ma duże szanse na sukces.

 

Proponujemy:

korzystanie z naszych 18-letnich doświadczeń, prawo do korzystania z trzech marek, możliwość otrzymania wyłączności na określonym obszarze, analizę i doradztwo w wyborze modelu biznesowego, szkolenie dla trenerów na temat prowadzenia kursów dla dorosłych i młodzieży, które obejmuje także szybkie czytanie i techniki pamięciowe, szkolenie dla trenerów na temat prowadzenia kursów dla dzieci: „Uczę się lepiej, czytam szybko”, zaawansowany, autorski kurs trenerski skoncentrowany na szkoleniach biznesowych, wsparcie metodyczne i marketingowe – cykliczne szkolenia dla trenerów i dostęp do aktualizowanej metodyki, know-how na temat organizacji biznesu i skutecznego prowadzenia sprzedaży poszczególnych szkoleń, korzystne warunki zakupu materiałów licencyjnych (już od 10%) własna podstrona na promowanej stronie internetowej, firmowy adres e-mail, bezpłatna obsługa infolinii w ramach promocji.

Szacowany koszt inwestycji

  • Jednorazowy koszt licencji – w promocji do 5 kwietnia 2023 r. – 0 zł,
  • wartość inwestycji: od 3384-4648 zł BRUTTO, w zależności od wielkości miejsca, w którym chce działać franczyzobiorca oraz ilości trenerów,
  • Stała miesięczna opłata franczyzowa – w promocji – 0 zł,
  • Średni dochód z grupy od 6 do 20 tysięcy zł (w zależności od rodzaju kursu, liczby uczestników i kilku innych czynników),
  • W ciągu miesiąca możliwe jest utworzenie kilku grup (w zależności od okresu), co zwiększa potencjał zysków z większej liczby grup,
  • zwrot inwestycji po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży kursów.

Kryteria do współpracy

Wymagane jest co najmniej średnie wykształcenie, chociaż preferowane jest wyższe, oraz pasja do rozwoju osobistego i szkoleń. Nasza formuła jest otwarta – do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i te prowadzące już własną działalność gospodarczą.

Konieczne są fundusze na przeprowadzenie pierwszej kampanii marketingowej i świadomość, że pierwsze zyski można oczekiwać dopiero po dwóch-trzech miesiącach.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  5

Punkty franczyzowe:  22

Edu Albert Pietras

ul. Świętojańska 122 lok. 6, 81-388 Gdynia

+48 (58) 625 70 58

centrala@akademiaedukacji.pl

akademiaEDUkacji.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Albert Pietras

+48 668 387 513

UDOSTĘPNIJ: