Galileusz

O franczyzie – Galileusz

Galileusz to ceniona marka edukacyjna, oferująca zaawansowane usługi szkoleniowe obejmujące przygotowanie do egzaminów maturalnych, egzaminów dla ósmoklasistów, korepetycje, jak również warsztaty naukowe dla dzieci. Unikalny, niestandardowy model prowadzenia zajęć, który podkreśla wartość doświadczeń laboratoryjnych oraz indywidualnego podejścia do ucznia, stanowi innowację na polskim rynku edukacyjnym.

 

Franczyza edukacyjna Galileusz, dzięki swojej unikalnej formule, umożliwia przetrwanie i rozwój nawet w czasach kryzysu. Pomimo niewątpliwych wyzwań finansowych, jakie napotyka społeczeństwo, rodzice wciąż stawiają na edukację swoich dzieci, zrozumiałe zwłaszcza w obliczu malejącej efektywności systemu publicznego. W dobie niepewności, wartość solidnej i praktycznej edukacji rośnie.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Każdy franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na obsługę wybranego rynku. Współdzielona szata graficzna, w tym logo, oraz unifikowana strona internetowa z systemem CMS umożliwiająca samodzielne zarządzanie, to kolejne korzyści. Strona www.galileusz.com.pl umożliwia on-line zapisy na zajęcia, płatności Dotpay, a także zarządzanie salami i planem lekcji, posiada również sekcję dla nauczycieli, newsletter i panel administracyjny.

 

Zaletą współpracy jest korzystanie z wspólnego serwera, na którym znajduje się strona firmy, oraz hostingu i domeny. Firma oferuje pomoc w zakresie IT, marketingu, grafiki oraz merytoryczną. Galileusz zapewnia również wsparcie dydaktyczne, wspólne materiały dydaktyczne, pomoc przy rekrutacji nauczycieli oraz wspólną kampanię reklamową online.

 

Wszyscy franczyzobiorcy otrzymują szkolenie wstępne, podczas którego przekazywane są szczegółowe informacje o prowadzeniu działalności oraz „tajemnice” sukcesu firmy Galileusz. Dodatkowo, udzielana jest pomoc administracyjna, a franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know-how), co pozwala mu na szybkie osiągnięcie rentowności.

 

Umowa franczyzowa jest skonstruowana w sposób korzystny dla franczyzobiorcy, nie przewiduje kar za rozwiązanie umowy, ani ukrytych opłat.

Szacowany koszt inwestycji

Minimalna kwota inwestycji wynosi 6 tys. zł plus jednorazowa opłata licencyjna waha się od 8 do 13 tys. zł brutto. Opłata ta zależy od liczby mieszkańców miasta, w którym znajduje się jednostka franczyzowa.

Kryteria do współpracy

Podstawowymi warunkami do rozpoczęcia współpracy z Galileusz są prowadzenie własnej działalności gospodarczej w dowolnej formie, posiadanie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, nieskazitelność prawna oraz dysponowanie własnym lub wynajętym lokalem z minimum dwiema salami wykładowymi.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  50

Galileusz Leszek Lewandowski

ul. Ziębia 3A, 87-812 Włocławek

+48 603 594 088

leszek.lewandowski@galileusz.com.pl

galileusz.com.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Leszek Lewandowski

UDOSTĘPNIJ: