Studio in.Time

O franczyzie – Studio in.Time

Pomyśl o inwestycji w interes zorientowany na zdrowie! In.Time to rosnąca w siłę sieć studiów EMS (Elektrostymulacja Mięśni) – innowacyjnej metody treningowej, której popularność nieustannie rośnie, opartej na elektrostymulacji mięśni. Poprzez zastosowanie starannie dobranej intensywności mięśni i stymulacji za pomocą bezpiecznego impulsu niskiej częstotliwości, trening EMS aktywuje 90% mięśni całego ciała. Jest to efektywny sposób na trening, który wymaga jedynie 20 minut na tydzień.

 

Kreując miejsce, które promuje zdrowy styl życia i radość z ruchu, wyraźnie podkreślają znaczenie aktywności i wysiłku fizycznego dla samopoczucia. Wizja, profesjonalizm i ciężka praca przyczyniły się do rozwinięcia sieci personalnych studiów treningowych, które cieszą się dużym uznaniem. Wysoka jakość usług, nowoczesny design i dbałość o szczegóły sprawiają, że studia In.Time są idealnym odpowiednikiem dla trendów w branży fitness.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Doświadczenie i wiedza – zyskujesz sprawdzony model prowadzenia i działania studia. Udostępniamy Ci nasze umiejętności, narzędzia i najlepsze praktyki, które pozwolą Ci zatroszczyć się o każdy aspekt działalności – od sekretów treningu EMS do najlepszych strategii sprzedaży.
  • Rozpoznawalność marki – działasz pod szyldem marki, która jest dobrze znana i rozpoznawalna wśród klientów, a jej wizerunek jest budowany w sposób profesjonalny i świadomy. Tworzymy razem strategię marketingową dostosowaną do lokalnego środowiska, która pozwoli Twojemu studiu rosnąć od pierwszych dni.
  • Całościowe wsparcie – korzystasz z pełnej wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym studiem In.Time na każdym poziomie działalności. Oferujemy pełne wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie, począwszy od przygotowania studia, poprzez szkolenie personelu, działania marketingowe, formalności prawne i wiele więcej.
  • Korzystne warunki handlowe – pracujesz na podstawie indywidualnie przygotowanej strategii i warunków dostosowanych do Twoich potrzeb i celów. Wspólnie wybieramy najbardziej odpowiednią formę współpracy.

Szacowany koszt inwestycji

Minimalna suma: 100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)

Opłata początkowa: 10 000 zł

Opłata stała: 6,4% sprzedaży

Opłata na marketing: 1,5% sprzedaży

Kryteria do współpracy

  • Zaangażowanie
  • Pragnienie rozwoju i gotowość do implementacji innowacyjnych rozwiązań
  • Współpraca i przestrzeganie standardów
  • Aktywne prowadzenie działalności

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  7

Punkty franczyzowe:  9

Studio IN.TIME sp. z o.o.

Janusza Meissnera 32, 31-457 Kraków

+48 780 560 537

https://intime.pl/franczyza-ems/

intime.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Kacper Orłowski

franczyza@intime.pl

UDOSTĘPNIJ: