Biesiadowo

O franczyzie – Biesiadowo

Biesiadowo to powszechnie rozpoznawalna sieć pizzerii, której urok i jedyny w swoim rodzaju charakter przyciąga niezliczone rzesze klientów.

 

Nie tylko pizza znajduje się na ich menu, ale również smaczne dania domowe, burgery, kebab, makarony, kremowe zupy, pierogi, zapiekanki, sałatki i różnorodne chrupiące przekąski, które zadziwiają swoim smakiem i cieszą się dużym uznaniem wśród gości.

 

Estetyka wnętrza lokalu i nazewnictwo potraw zaczerpnięte są ze staropolskich tradycji, co sprawia, że pizzerie Biesiadowo stają się idealnym miejscem na spotkania rodzinne czy ze znajomymi.

 

Koncepcja tej marki corocznie zdobywa renomowane miejsca w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Biesiadowo jest laureatem nagród takich jak Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, Polish Product, Luksusowa marka Roku i wielu innych.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Kompleksowe wsparcie franczyzobiorców na każdym etapie prowadzenia biznesu,
  • Darmowe akcje marketingowe w ramach marki,
  • Sprawdzony model franczyzowy, który gwarantuje stabilny zysk,
  • Krótki okres zwrotu inwestycji przy niewielkim wkładzie finansowym,
  • Brak opłat licencyjnych, wstępnych i marketingowych.
  • Sieć dostarcza produkty do swoich lokali z własnej hurtowni, co pozwala każdemu franczyzobiorcy na otrzymywanie starannie wyselekcjonowanych produktów w atrakcyjnych cenach.
  • Biesiadowo to koncept dostępny dla wszystkich. Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii. Nasz zespół szkoleniowy w pełni przygotuje franczyzobiorcę i jego personel do prowadzenia restauracji. Dodatkowo, marka oferuje pełne wsparcie profesjonalnych menedżerów na każdym etapie współpracy.

Szacowany koszt inwestycji

Całkowity koszt inwestycji rozpoczyna się od 92 tys. zł, co zapewnia szybki zwrot zainwestowanych środków. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznego.

Dołączenie do sieci i otwarcie własnej pizzerii Biesiadowo nie wymaga posiadania doświadczenia w branży gastronomicznej.

Kryteria do współpracy

  • Lokal o powierzchni minimum 70 m2;
  • Osobiste zaangażowanie i gotowość do współpracy.

 

Biesiadowo to koncepcja dostępna dla każdego. Nie stawiamy wymagań dotyczących doświadczenia w gastronomii. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje Franczyzobiorcę oraz personel do prowadzenia lokalu gastronomicznego. Dodatkowo, w ramach naszej marki, oferujemy ciągłe wsparcie ze strony doświadczonych menedżerów na każdym etapie współpracy.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  119

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

+48 792 433 601

w.godunski@wojtex.net

biesiadowo.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Wojciech Goduński

+48 792 433 601

w.godunski@wojtex.net

UDOSTĘPNIJ: