Krowa Mać Burgers

O franczyzie – Krowa Mać Burgers

Kim jest Krowa Mać Burgers?

Jest to sieć burgerowni, które stawiają na pierwszym miejscu autentyczny SMAK. Opierając się na feedbacku od klientów, można śmiało stwierdzić, że Krowa Mać Burgers oferuje jedne z najsmaczniejszych burgerów w Polsce.

Każda z ich restauracji jest urządzona w popularnym stylu industrialnym i posiada unikalny design, który nadaje jej specyficzną atmosferę zgodną z charakterem danego miasta. Zdecydowanie warto to doświadczyć na własne oczy.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Firma Krowa Mać Burgers w pełni angażuje się na każdym etapie procesu otwarcia nowej jednostki: począwszy od selekcji miejsca, przez remonty, aż po dobór lokalnych dostawców mięsa, warzyw oraz pieczywa.

Cały zespół (od menadżera, przez obsługę kuchni, po kierowców) jest starannie szkolony. Szkolenia odbywają się zarówno w już działających lokalach, jak i w tych, które dopiero powstają.

Zależy im przede wszystkim na utrzymaniu jakości swojej marki, dlatego przez cały okres przygotowań oraz funkcjonowania lokalu, Krowa Mać Burgers udziela wsparcia, doradza i pomaga rozwiązywać problemy, tak aby każda z restauracji mogła działać na pełnych obrotach, a franczyzobiorca mógł czerpać satysfakcję oraz odpowiednie zyski z prowadzenia lokalu.

Szacowany koszt inwestycji

Kwota inwestycji jest uzależniona od wybranego modelu współpracy, wielkości lokalu oraz zakresu prac remontowych koniecznych do uruchomienia lokalu.

Od 150 tys. do 300 tys.zł

Opłata wstępna – 10 tys. zł netto

Opłata miesięczna – 6% netto

Kryteria do współpracy

Lokalizacja – minimum 25 tys. mieszkańców;

Lokal minimum 50m2;

Posiadanie odpowiedniego kapitału;

Gotowość do pełnego zaangażowania się w prowadzenie własnej firmy;

Brak wymogu doświadczenia w gastronomii, jednak preferowane są osoby z doświadczeniem w biznesie.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  2

Punkty franczyzowe:  4

Krowa Mać Burgers sp. z o.o.

ul. Mazowiecka 8B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

+48 789 075 619

franczyza@krowamac.pl

krowamac.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Mirosław Struzik

UDOSTĘPNIJ: