Pączki Mamy

O franczyzie – Pączki Mamy

Sieć piekarni Pączki Mamy zainspirowana została tradycyjnymi metodami wypieku pączków – idealnie okrągłe, chrupiące z zewnątrz, z charakterystyczną jasną obwódką. Tutaj, odwiedzający odnajdą ten unikalny smak pączków, którym towarzyszyły im dzieciństwo w domu rodzinnym. Podkreślają to ręcznie wykonane pączki z naturalnych składników, bez sztucznych konserwantów i ulepszaczy, zapewniając produkt najwyższego gatunku z wyjątkowymi cechami smakowymi.

 

Autentyczne, starodawne metody wypieku ciasta, bez użycia konserwantów i ulepszaczy dżemy z ekologicznych surowców niskie nakłady finansowe przy inwestycji i szybkie tempo zwrotu z inwestycji Najwyższy stopień jakości składników, tradycyjny sposób wypieku, wysokie normy obsługi klienta oraz udowodniony model biznesowy – to nasze kluczowe atuty.

 

Dla naszych partnerów franczyzowych sugerujemy dodanie do menu karty kaw od Coffeeloffee. Taki krok pozwoli na poszerzenie oferty menu o produkty najwyższej klasy, takie jak kawa 100% arabika. Implementując propozycję Coffeeloffee, zapewniamy niezbędny sprzęt i wyposażenie do serwowania kawy.

 

Załóż własną piekarnię pączków i zacznij czerpać zyski z branży gastronomicznej.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Pełne wsparcie dla partnera franczyzowego na każdym etapie prowadzenia działalności,
  • Bezpłatne inicjatywy marketingowe pod egidą marki,
  • Sprawdzony model franczyzy zapewniający stabilny dochód,
  • Szybkie tempo zwrotu z inwestycji przy małym wkładzie finansowym,
  • Brak opłat licencyjnych, wstępnych i marketingowych.
  • Bezpłatne kursy szkoleniowe
  • Posiadamy własny magazyn zaopatrujący piekarnie, co gwarantuje, że partner franczyzowy otrzymuje starannie dobrany asortyment produktów najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach.

Szacowany koszt inwestycji

Koszty inwestycji zaczynają się od 74 tys. zł – dla okienka podawczego/ od 91 tys.zł – dla lokalu. To umożliwia szybki zwrot z inwestowanych środków. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1250 zł + 1% od miesięcznego obrotu.

Kryteria do współpracy

15m2 – najmniejszy rozmiar lokalu z okienkiem podawczym;

30m2 – najmniejszy rozmiar lokalu ze stolikami;

Pączki Mamy to propozycja dostępna dla każdego. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w branży. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje Partnera franczyzowego oraz zespół do prowadzenia piekarni. Ponadto, pod auspicjami marki oferujemy całościowe wsparcie profesjonalnych menedżerów na każdym etapie współpracy.

Szczegóły o firmie

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

+48 792 433 601

w.godunski@wojtex.net

paczkimamy.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Wojciech Goduński

+48 792 433 601

w.godunski@wojtex.net

UDOSTĘPNIJ: