Speedy Romano

O franczyzie – Speedy Romano

Speedy Romano to dynamicznie rozwijająca się sieć internetowych pizzerii. Zaprojektowane z myślą o niezawodnym obsługiwaniu każdego klienta, oferują one uproszczone menu, przystępne receptury oraz klarowne zasady przyłączenia do sieci. Te elementy zostały skonstruowane z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia w branży gastronomicznej, ale pragną prowadzić swoje własne restauracje. Osoba, która zdecyduje się dołączyć do Speedy Romano jako franczyzobiorca, otrzyma gotową „recepturę” na prowadzenie udanego biznesu.

 

Wypracowane z myślą o nieznajomym terenie branży gastronomicznej, każde menu zostało starannie zaprojektowane. Speedy Romano oferuje m.in. pizzę hawajską, salami, capriciosę i wiele innych dań. Menu jest uzupełnione o burgery, makarony, zupy, pierogi, kebab, tortille oraz sałatki.

 

Franczyza oferowana przez sieć jest niezwykle elastyczna. Dzięki temu, znalezienie odpowiedniego miejsca, które zaspokoi oczekiwania franczyzobiorcy i pasuje do jego możliwości finansowych, jest dużo prostsze.

 

Speedy Romano może rozwijać się jako sieć pizzerii internetowych.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej działalności oraz pracy w sektorze gastronomii są oferowane bezpłatnie. Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

 

Firma zapewnia również kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty wysokiej jakości, oferowane po konkurencyjnych cenach z ich własnej hurtowni.

Szacowany koszt inwestycji

Całkowity koszt inwestycji zaczyna się od 93 tys. zł dla lokalu o powierzchni minimum 70m2. Franczyzodawca pobiera miesięczną opłatę franczyzową w wysokości 1250zł + 1% od obrotu. Co istotne, nie ma opłat licencyjnych ani wstępnych, a dostawy z pełnej hurtowni są darmowe.

Kryteria do współpracy

Aby uruchomić pizzerię Speedy Romano, wystarczy lokal o powierzchni co najmniej 70 m2. Speedy Romano jest otwarte na lokalizacje w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, miejscowościach turystycznych, a nawet na osiedlach studenckich. Speedy Romano może być otworzone w dowolnym miejscu w Polsce.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  10

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

+48 792 433 601

w.godunski@wojtex.net

speedyromano.pl

UDOSTĘPNIJ: