The White Bear Coffee

O franczyzie – The White Bear Coffee

The White Bear Coffee to marka franczyzowa, która z powodzeniem korzysta ze sprawdzonego modelu biznesowego, idealnie pasującego do małych i średnich aglomeracji, liczących już od 30 tys. obywateli. Ich kawiarnie łączą w sobie wyjątkowe, artystyczne wnętrza z wyśmienitą kawą z kategorii speciality. Na miejscu wypalają ziarna w rzemieślniczej palarni w Białymstoku, a następnie przyrządzają je na różne sposoby – zarówno za pomocą profesjonalnych ekspresów kolbowych, jak i przelewowych. To dbałość o szczegóły i wysoka jakość produktów sprawia, że kawiarnie the White Bear Coffee są wyjątkowo popularne.

Marzysz o prowadzeniu najbardziej stylowej kawiarni w Twoim mieście? Sprawdź, co oferują Ci Misie!

Pomoc dla przedsiębiorcy

W ramach współpracy z nami otrzymasz wiele korzyści, takich jak:

Plan lokalu – zawierający budowlane, stolarskie i technologiczne aspekty. Zorganizujemy dla Ciebie wszystko – od zaplecza po najdrobniejsze elementy dekoracji wnętrza.

Szkolenie profesjonalne – to aż 4 tygodnie intensywnego treningu z baristyką pod okiem najlepszych specjalistów w kraju. Właścicieli i personel szkolimy przez 3 tygodnie, a potem współpracujemy z nimi przez tydzień po otwarciu kawiarni.

Zapewnienie sprzętu i zaopatrzenia – damy Ci dostęp do najwyższej jakości urządzeń – ekspresów, młynków, akcesoriów i stylowej zastawy. U nas znajdziesz również świeżo palone ziarna, importowane dla naszej sieci z renomowanych plantacji.

Wsparcie marketingowe i promocyjne – obejmujące materiały reklamowe, bazę zdjęć, uczestnictwo w dynamicznych akcjach marketingowych sieci, a także możliwość prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych i tradycyjnych – na Facebooku, Instagramie, w lokalnej i branżowej prasie.

Wsparcie na każdym etapie inwestycji – działamy na zasadzie partnerstwa, dlatego zawsze służymy pomocą, radą i naszym bogatym doświadczeniem w tej branży – przez cały czas współpracy.

Szacowany koszt inwestycji

Ostateczna suma inwestycji jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, w tym od stanu i rozmiaru lokalu. Przewidywane koszty obejmują:

Licencja – 15 tys. zł

Miesięczna opłata franczyzowa – 2 tys. zł

Szkolenia – 15 tys. zł

Inwestycja – 200 tys. zł + koszt remontu.

Kryteria do współpracy

Warunki dołączenia:

  • Powierzchnia lokalu od 60 m2
  • Zgoda na lokalizację
  • Podpisanie umowy
  • Zabezpieczenie finansowe
  • Zaangażowanie

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  5

Punkty franczyzowe:  9

WBC Olechno Zalewski Kaliciński Spółka Jawna

ul. Sienkiewicza 6 lok. 4u 15-092 Białystok

+48 531 161 477

manager@whitebearcoffee.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Łukasz Kaliciński

UDOSTĘPNIJ: