AgencjaTlumaczen.pl

O franczyzie – AgencjaTlumaczen.pl

Firma, której początki sięgają 2006 roku, usługuje firmom z różnych sektorów polskiej gospodarki. Głównym obszarem działalności jest tłumaczenie dokumentów o różnym charakterze, począwszy od prostych dokumentów księgowych, a kończąc na skomplikowanych dokumentach medycznych. Pracują z dokumentacją w 100 językach, priorytetem jest dla nich terminowość i rzetelność. Nieustannie dążą do rozwijania i umacniania relacji z partnerami, opierając swoje relacje na zaufaniu i zrozumieniu lokalnych potrzeb.

 

Obserwując, że wielu Polaków poszukuje zatrudnienia za granicą, firma rozszerzyła swoją ofertę o pomoc w rozliczeniach podatkowych w krajach Unii Europejskiej. Pomagają w uzyskiwaniu zwrotów podatkowych i staraniu się o zasiłki rodzinne. Ich oferta obejmuje takie kraje jak Niemcy, Norwegia, Dania, Holandia, Belgia, Austria i Wielka Brytania.

 

Gwarantują wsparcie na każdym etapie, zapewniając dostęp do informacji i pomocy. Wybierając współpracę z firmą, decydują się Państwo na solidnego i rzetelnego partnera. Są przekonani, że będzie to idealny i trwały wybór.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Oferta obejmuje szkolenie, dostarczenie niezbędnych formularzy, pomoc reklamową, oraz wsparcie podczas prowadzenia franczyzy.

Szacowany koszt inwestycji

Początkowy pakiet: 800 zł

Kryteria do współpracy

Wymagania dotyczące sprzętu to komputer, skaner, dostęp do internetu i telefon.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  80 w Polsce

Wasiak sp. z o.o

ul. Marii Dąbrowskiej 6a, 62-500 Konin

+48 507 576 914

info@agencjatlumaczen.pl

agencjatlumaczen.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Paweł Wasiak

+48 507 576 914

UDOSTĘPNIJ: