PRO BRO Express Car Wash

O franczyzie – PRO BRO Express Car Wash

„Švaros Broliai” (pl. „Bracia Czystości”), model biznesowy o sprawdzonej skuteczności, zadebiutował w 1998 roku i od tamtej pory nieprzerwanie się rozwija. W 2019 roku firma przebiła lokalne bariery, zyskując na międzynarodową tożsamość marki pod nowym szyldem „PRO BRO”. Ta odświeżona marka umożliwia braciom realizację ich wizji na globalną skalę.

 

Rozpoczynając swoją działalność jako pojedyncza myjnia samochodowa na Litwie, PRO BRO przerodziła się w jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci szybkich myjni tunelowych na starym kontynencie. Pracujemy nad dalszym rozwojem w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów i obecnie poszukujemy potencjalnych franczyzobiorców, którzy dołączą do naszej rosnącej globalnej sieci.

 

PRO BRO, znana międzynarodowo jako Professional Brothers, oferuje franczyzę myjni samochodowej charakteryzującą się błyskawiczną obsługą, nowoczesnymi udogodnieniami i profesjonalnymi usługami czystości. Nasi specjaliści współpracują z franczyzobiorcami na każdym etapie rozwoju ich myjni, jak gdyby była ona własnością naszej firmy. Przygotowujemy franczyzobiorców do prowadzenia jednej z najbardziej popularnych myjni samochodowych w Europie poprzez specjalistyczne i ekskluzywne szkolenia, wsparcie marketingowe i techniczne, oraz udostępniamy nasze autorskie produkty i technologie myjni.

 

Zapraszamy do dołączenia do jednej z najdynamiczniej rozwijających się europejskich sieci szybkich myjni tunelowych z różnorodnym i zintegrowanym gronem członków w jednym z najbardziej dynamicznych sektorów franczyzy. PRO BRO oferuje korzystne koszty operacyjne, efektywny model biznesowy i praktyczny oparty na dwudziestu dwóch latach sukcesów w branży myjni samochodowych.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Wszyscy nasze franczyzobiorcy otrzymują dostęp do specjalistycznych szkoleń, wsparcia marketingowego i technicznego. Umożliwiamy im korzystanie z autorskich rozwiązań, produktów i innowacji myjni. Pomagamy również w planowaniu działalności, wyborze lokalizacji, uzyskaniu finansowania, organizacji otwarcia oraz innych aspektach prowadzenia działalności.

Szacowany koszt inwestycji

250 000 Euro – początkowy wkład inwestycyjny

45 000 Euro – opłata licencyjna

2,5% – składka na wspólny fundusz reklamowy

4% – stała opłata licencyjna

Kryteria do współpracy

  • Wymagania dotyczące zakupu franczyzy:
  • Umowa franczyzowa na 20 lat;
  • Netto o wartości minimum 1 mln EUR;
  • Co najmniej 300 000 EUR w środkach płynnych;
  • Stabilne podstawy finansowe;
  • Zaangażowanie w prowadzenie działalności franczyzowej;
  • Dynamizm i ambicja;
  • Zaufanie do systemu i zdobytego doświadczenia.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  4

Punkty franczyzowe:  5

PRO BRO Express Car Wash Franchise

Laisvės pr. 77B, LT-06122 Wilno

+370 63865396

info@probrofranchise.com

probrofranchise.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Kristjonas Minelga

dyrektor ds. rozwoju działalności i franczyzy

UDOSTĘPNIJ: