Auto Gamma

O franczyzie – Auto Gamma

Auto Gamma jest aktywna w biznesie od roku 1993. Wypracowane przez lata doświadczenie zapewnia najwyższy standard usług i stale rosnącą liczbę klientów. Przez długi czas z powodzeniem dominuje na polskim rynku, dostarczając usługi związane z regeneracją i adaptacją reflektorów. Zainspirowana rosnącym zapotrzebowaniem, firma planuje rozszerzenie swojej sieci na terenie Polski, a w przyszłości także w całej Europie, aby spełniać oczekiwania klientów na coraz większej przestrzeni kraju. Kontynuuje swoje działania promocyjne, dbając o swoich klientów z niezmienną troską.

Pomoc dla przedsiębiorcy

W ramach umowy franczyzowej, Auto Gamma oferuje kompleksowy pakiet szkoleniowy (około 2 tygodnie), wsparcie w zakupie wyposażenia oraz dostęp do swojej marki i know-how. Współpraca obejmuje zarówno teoretyczne wsparcie (poprzez szczegółowy podręcznik operacyjny), jak i praktyczne wsparcie szkoleniowe. Firma jest także dostępna do pomocy podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorcy otrzymują dodatkowo wsparcie w wyborze lokalizacji, pakiet materiałów marketingowych i zestaw ubrań roboczych na start.

 

Franczyzodawca konsekwentnie promuje swoją markę, prowadząc działania marketingowe, pozycjonując markę, udzielając informacji o nowo otwieranych placówkach. Koszty tych działań są wliczone w bieżące opłaty, z dużym naciskiem na globalną reklamę, pozycjonowanie strony franczyzobiorcy, aktualizowanie materiałów reklamowych, zarządzanie stroną internetową autogamma.pl i promowanie na portalach.

 

Centrala sieci dostarcza franczyzobiorcom wsparcie w każdym kluczowym momencie, związanym z wewnętrznymi procesami franczyzowych placówek. To wsparcie jest kluczowym elementem transferu know-how, którego Franczyzodawca zapewnia w czasie trwania umowy franczyzowej.

Szacowany koszt inwestycji

Około 120 tys. zł (w tym opłata licencyjna 40 tys. zł) netto; możliwy zwrot z inwestycji już w pierwszym półroczu od otwarcia placówki.

Kryteria do współpracy

Franczyzobiorca powinien posiadać lokal o powierzchni minimum 150 m2 (własność lub najem) z dostępem do parkingu.

 

Nie są wymagane specjalistyczne umiejętności; Auto Gamma szuka przede wszystkim zaangażowania i chęci do prowadzenia firmy. Franczyzobiorcy systemu Auto Gamma mają dużą swobodę działania.

 

Preferowane są miasta z populacją powyżej 20 tys. mieszkańców, z łatwym dojazdem i dostępem do parkingu dla klientów – minimum 5 miejsc, lub miejscowości oddalone do 10 kilometrów od większych miast. Każda oferta będzie oceniana indywidualnie. Lokalizacje blisko siebie mają mniejsze szanse na akceptację. Idealne są lokalizacje z łatwym dojazdem, przy głównych drogach, z miejscem parkingowym. Lokalizacje na obrzeżach miasta będą również atrakcyjne ze względu na niższe stawki czynszu, co ma wpływ na rozwój firmy i przewidywane zyski.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  7  (Master franczyza: Hiszpania)

AUTO GAMMA sp. z o.o.

ks. Kazimierza Siemaszki 1, Kraków 31-201

+48 530 225 525

franczyza@autogamma.pl

autogamma.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Izabela Moskal

 

 
 
UDOSTĘPNIJ: