Car for You

O franczyzie – Car for You

Car For You reprezentuje sieć wypożyczalni samochodów o zasięgu ogólnopolskim, której fundamentem działania jest budowanie mocnych powiązań z partnerami biznesowymi. Kluczową misją tej firmy jest umożliwienie Partnerom prowadzenia stabilnej działalności, z której obie strony będą czerpały korzyści, działając jak wspólnicy. Triumfy Partnerów są równoznaczne z osiągnięciami Car For You! Niezależnie od rozmiarów miejscowości, w której lokalizowany jest oddział, warto poznać mechanizm funkcjonowania franczyzy oraz warunki, które Car For You proponuje.

 

Opcja 1: Franczyza z Gwarancją Poszukujesz inwestycji bez ryzyka? Car For You ma odpowiedź! Firma przedstawia nowatorski model Franczyzy z Gwarancją, łączący umowę gwarancyjną z potencjałem zysku sięgającym nawet 500 tysięcy złotych – skontaktuj się telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

 

Opcja 2: Franczyza Klasyczna Potrzebujesz inspiracji na własny biznes? Car For You jest do Twojej dyspozycji! W ramach franczyzy Car For You odkryjesz wiele argumentów, by stać się częścią tej sieci – skontaktuj się telefonicznie by dowiedzieć się więcej.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Udział w spółce zarządzającej,
  • przemyślane strategie umożliwiające dynamiczny rozwój działalności,
  • kompleksową obsługę klienta aż po finalizację umowy,
  • wszechstronne wsparcie w zakresie sprzedaży,
  • efektywny model reklamowania,
  • asystę w zakresie selekcji i zakupu pojazdów (leasingi/wybór aut z oferty itd.),
  • pomoc marketingową na etapie inauguracji placówki oraz w trakcie jej działania,
  • ekspertyzę branżową potwierdzoną licznymi osiągnięciami,
  • elementy samochodowe w konkurencyjnych cenach (dostarczane do wybranego serwisu samochodowego).

Szacowany koszt inwestycji

Podobnie jak w przypadku każdego projektu, również tutaj należy liczyć się z koniecznością poniesienia wydatków finansowych. Skala inwestycji może się różnić w zależności od wybranej formuły oraz sytuacji przyszłego Franczyzobiorcy.

Jesteś właścicielem firmy zarejestrowanej od ponad roku, która generuje zyski i pragniesz zostać Franczyzobiorcą? W takim przypadku minimalny wymagany kapitał wynosi około 50.000 zł.

Zamierzasz założyć nową firmę i podpisać umowę franczyzową? W takiej sytuacji musisz dysponować funduszami w wysokości około 150.000 zł.

Interesuje Cię Franczyza z gwarancją kontraktową? Wymagane środki powinny wynosić około 200.000 – 250.000 zł.

Kryteria do współpracy

Od przyszłych franczyzobiorców oczekujemy jedynie:

zakładania lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub spółki, gotowości do pełnego zaangażowania w rozwijany biznes, pamiętając o tym, że prowadzenie własnej firmy wiąże się także z dużym nakładem pracy, posiadania początkowego kapitału.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  30

Car for You sp. z o.o.

ul. Warszawska 6/32, 15-063 Białystok

+48 510 510 772

kontakt@carforyou.com.pl

carforyou.com.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Rafał Dziekoński

UDOSTĘPNIJ: