Express House Nieruchomości

O franczyzie – Express House Nieruchomości

Zapraszamy do przyłączenia się do EXPRESS HOUSE – sieci biur nieruchomości zrodzonej z przyjaźni czwórki entuzjastów ponad 10 lat temu. Dziś, proponujemy Ci aktywny udział w kształtowaniu tej marki!

 

JAKIE INFORMACJE SĄ KLUCZOWE?

 • W ramach współpracy z nami możesz dokonać wielu transakcji – oferujemy szeroką gamę usług: sprzedaż, poszukiwanie i wynajem nieruchomości zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obszar naszej działalności obejmuje rynek komercyjny, pierwotny, wtórny, gruntowy oraz najem na długą i krótką metę.
 • Będziesz obsługiwać różnorodnych klientów: zarówno biznesowych jak i indywidualnych, sprzedających i kupujących
 • Współpraca z nami umożliwi Ci rozwój: nowatorskie podejście do franczyzy i elastyczne modele współpracy!

 

Poza możliwością aktywnego udziału w dochodowym biznesie, możesz liczyć na:

 • aktualne propozycje biznesowe
 • strategię dla niestabilnych czasów oraz ofertę przygotowaną we współpracy z analitykiem, strategiem i marketerem
 • zoptymalizowane procesy, które bez trudności wdrożysz
 • marketing na skalę lokalną
 • wsparcie IT, prawne, marketingowe, szkoleniowe przez cały okres współpracy
 • kulturę organizacyjną skoncentrowaną na człowieku, relacjach i rozwoju

Pomoc dla przedsiębiorcy

Wiedza, która jest efektywna i przynosi zyski – nasza firma sprzedała nieruchomości o łącznej wartości 750 mln zł.

Poza podręcznikiem operacyjnym, otrzymasz pakiet szkoleń (także z ekspertami zewnętrznymi oraz materiały). Dostęp do wszystkich materiałów i zoptymalizowanych procesów, które łatwo wdrożysz. W Express House przywiązujemy wagę do sprawnej komunikacji i wymiany doświadczeń, co pozwala naszym ekspertom sprawnie zamykać transakcje po najkorzystniejszych cenach. 100-dniowy program onboardingowy gwarantuje, że każdy pracownik od początku utrzymuje wysoki standard usług, co przekłada się na opinie klientów i polecenia.

 

Back office, który zapewnia Ci realne wsparcie na co dzień, to zarówno support menedżerski, jak i dostęp do aktualizowanych na bieżąco umów, procedur i instrukcji.

Możesz liczyć na wsparcie radcy prawnego oraz support IT. Współpracujemy również z ekspertami finansowym.

 

Narzędzia, które umożliwiają Ci rywalizację na rynku i budowanie wizerunku eksperta. Codziennie korzystasz z dedykowanego CRM z rozbudowaną analityką i raportami, aby wyciągać wnioski i stawiać nowe cele. Twoje biuro i ogłoszenia są prezentowane na portalach i nowoczesnej stronie z zaawansowaną wyszukiwarką. Ponieważ pracujemy na różnych rynkach i z różnymi klientami, otrzymasz dostęp do różnych platform, takich jak platforma z inwestycjami deweloperskimi, MLS, czy Certyfikat Najemcy.

 

Marketing, który skutkuje to taki, który rzeczywiście przyprowadzi Ci klientów, kiedy ich potrzebujesz. Pomożemy Ci rywalizować w twoim regionie, ponieważ myślimy globalnie, ale wiemy, że trzeba działać lokalnie. Przed przystąpieniem do działań przeprowadzimy dla Ciebie analizę regionu i konkurencji. Zajmiemy się promocją ogłoszeń w portalach, pomożemy również w social media. Oferujemy Ci pakiet grafik i obszerny brandbook, z którego skorzystasz niejednokrotnie!

Szacowany koszt inwestycji

Kwota zależy od modelu współpracy, który wybierzesz. Oferujemy trzy elastyczne pakiety w zależności od tego czy chcesz działać jako niezależny partner, budować biuro i zespół, czy potrzebujesz rozwiązań premium. Spotkajmy się i omówmy twoje oczekiwania oraz nasze możliwości!

Kryteria do współpracy

Nie ważne czy prowadzisz biuro nieruchomości, jesteś pośrednikiem czy ekspertem finansowym, czy nie miałeś/miałaś dotąd styczności z branżą nieruchomości – warto porozmawiać!

 

Nie jest wymagane:

 • nie musisz mieć doświadczenia w branży nieruchomości, nasz pakiet szkoleń i know-how pozwoli Ci szybko zdobyć wiedzę, a z naszym wsparciem zdobędziesz doświadczenie bezpiecznie i bezstresowo,
 • nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu biznesu, również w tym będziemy Cię wspierać,
 • nie musisz mieć doświadczenia w budowaniu zespołów, nauczymy Cię tego lub jeśli wolisz, będziesz pracować jako niezależny ekspert.

 

Jest mile widziane:

 • powinieneś/powinnaś być osobą komunikatywną i otwartą na zmiany – rynek nieruchomości jest dynamiczny, a rozwój oznacza ciągłą zmianę. My nie stoimy w miejscu!
 • powinieneś/powinnaś posiadać umiejętności handlowe i być skoncentrowany/a na celu
 • powinieneś/powinnaś czerpać przyjemność z pracy z ludźmi
 • powinieneś/powinnaś dysponować budżetem na start

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  4

Express House sp. J.

ul. Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok

+48 696 355 040, +48 696 355 035

partner@expresshouse.pl

expresshouse.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Marek Szubzda

Piotr Kurzawa

UDOSTĘPNIJ: