Keller Williams Polska

O franczyzie – Keller Williams Polska

Keller Williams Realty Inc. to unikalne przedsiębiorstwo, które koncentruje się na „tworzeniu biznesu przez Agenta dla Agentów i ich Klientów”. Jest to jedyna firma z obszaru pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na całym świecie, gdzie do współpracy zatrudniane są osoby, które obsługują Agenty – to odróżnia ją od tradycyjnego modelu agencji nieruchomości.

 

Keller Williams stale buduje swoją pozycję na różnych rynkach, głównie dzięki swojej filozofii biznesowej. Jest to firma, która od kilku lat jest największym graczem w sektorze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie ma 920 oddziałów (Market Center) w 35 krajach, gdzie pracuje ponad 185 tysięcy Agentów.

 

Firma Keller Williams, od czasu jej założenia w 1983 roku, systematycznie rozwija się i zwiększa swoje przychody. Według rankingu magazynu „Entrepreneur” z 2011 r., Keller Williams zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Pośrednictwo nieruchomości – franczyza”, zarówno pod względem liczby współpracowników, jak i liczby dokonanych transakcji. Kluczowym elementem, który przyczynia się do ciągłego rozwoju firmy, jest kultura organizacyjna, skupiona na wsparciu Agentów, ciągłym podnoszeniu ich umiejętności poprzez szkolenia i rozwijanie technologii, które ułatwiają pracę.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Co proponujemy?

  • Atrakcyjne prowizje dla Agentów i właścicieli Biur
  • Wszechstronne wsparcie dla franczyzobiorców
  • Praktyczne narzędzia
  • Pomoc marketingowa

Szacowany koszt inwestycji

Suma inwestycji zależy od rozmiaru rynku, na którym Market Center będzie działało. Inicjalna opłata jest ustalana indywidualnie. Opłata bieżąca wynosi 10 proc., w tym 2 proc. (Growth Share – udział w zyskach firmy), co oznacza, że pieniądze są kwartalnie przekazywane z powrotem do wszystkich współpracowników.

Kryteria do współpracy

Wymagane jest posiadanie biura z bezpłatnym parkingiem i dostępem do sali szkoleniowej (możliwość wynajmu sali szkoleniowej na godziny). Ważne jest również dobranie odpowiednich osób do zarządzania Market Center.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  5

Keller Williams Polska

ul. Bednarska 6, Poznań

+48 502 722 512

info@kwpoland.com

kwpoland.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Katarzyna Rataj

+48 502 722 512

katarzyna.rataj@kwpoland.com

UDOSTĘPNIJ: